Khoom noj txom ncauj konjac konnyaku (Kub lauj kaub qab) | Ketoslim Mo
Khoom noj txom ncauj konjac Suav tebCov khoom xyaw yog: dej,hmoov konjac, hmoov txhuv nplej siab, roj zaub, kua txob, ntsev, qab zib dawb, Lub sijhawm txee: 12 lub hlis; Qhov hnyav tag nrho 270g, khaws cia rau qhov chaw txias thiab qhuav. tsis txhob khov.
Lag luam wholesale qab zib tsis muaj qab zib cov khoom noj muaj fiber ntau customizable konjac khoom noj khoom haus instant konjac khoom noj txom ncauj
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Tuam Tshojkhoom noj txom ncauj konjac-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 22g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac, Kua txob qab zib (kua txob millet), roj rapeseed, hmoov txhuv nplej siab, ntsev noj tau, kua txob, qab zib dawb, cov txuj lom, cov poov xab extract, Cov khoom noj ntxiv (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), cov khoom noj tau |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib,tsawg carbohydrate/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 456kJ |
| Cov protein: | 1.1 g |
| Cov rog: | 6.2g |
| Carbohydrate: | 7.6g |
| Sodium: | 1026 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Khoom noj txom ncauj konjac yog dab tsi?
| Kauj Ruam 1 | Tej zaum ib tug neeg yuav xav tias cov khoom noj txom ncauj no yog ua los ntawm ntses taub ntswg los yog ntses octopus. Tab sis qhov tseeb, cov khoom noj txom ncauj no yog ua los ntawm hmoov konjac. |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb




