Mov Qis Carb, Mov Dawb Konjac | Ketoslim Mo
Txog yam khoom
Cov khoom xyaw tseem ceeb ntawmmov konjac pearlyog: cov cag konjac thiab dej; cov khoom xyaw tseem ceeb ntawm konjac yog glucomannan, uas yog ib hom fiber uas muaj txiaj ntsig zoo rau tib neeg lub cev. Tom qab nkag mus rau hauv txoj hnyuv, nws yuav nqus dej thiab o tuaj yeem ua rau muaj kev xav tias puv, yog li txo kev noj mov; qhov thib ob, Nws kuj muaj cov txiaj ntsig ntawm kev txhim kho ib puag ncig ntawm txoj hnyuv, ua kom cov hnyuv peristalsis sai dua thiab txhim kho kev cem quav. Tib lub sijhawm, mov konjac muaj xoom qab zib, tsawg calories, thiabcov carbohydrates tsawgNws tuaj yeem hloov cov mov ib txwm thiab yuavKetoslim Molub konjacmov hlawskom koj cov zaub mov noj qab haus huv dua.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac mov paj noob hlis-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten / rog / qab zib tsis muaj / carb qis |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 125KJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Koj puas paub tias mov twg muaj cov carbohydrate tsawg tshaj?
| Kauj Ruam 1 | Qhov koj tsis paub yog tias mov qus kuj yog qhov chaw zoo ntawm ntau yam khoom noj muaj txiaj ntsig, suav nrog zinc, vitamin B6, thiab folic acid. Mov qus muaj cov carbohydrate tsawg dua li lwm hom mov, nrog 32 grams ntawm cov carbohydrate hauv ib khob mov siav (164 grams). |
| Kauj Ruam 2 | Tom ntej no yog cov mov ua los ntawm konjac, vim tias konjac nws tus kheej yog cov qoob loo uas muaj cov carbohydrate tsawg, cov khoom noj khoom haus konjac uas tsim los ntawm nws, cov calories kuj tsawg heev, ntau dua tsis tas yuav txhawj txog qhov teeb meem ntawm cov ntshav qab zib. |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
mov konjac yog dab tsi?
Cov mov cuav Konjac yog ua los ntawm cov hmoov Konjac zoo thiab cov hmoov me me nrog cov thev naus laus zis tshwj xeeb. Cov duab zoo li cov mov ntuj, mos thiab saj nplaum, ywj ywm, tuaj yeem ua noj tau yooj yim. Cov fiber nyoos qis cua sov zog mov cuav tshiab.
mov twg muaj cov carbs tsawg tshaj plaws?
Cov khoom noj uas tsis muaj carbohydrate ntau yog mov, nplej, pob kws, oats thiab lwm yam khoom noj, ces cov calorie qis tshaj plaws yog Konjac mov, muaj fiber ntau thiab calorie tsawg, nrog rau konjac ua los ntawm oat mov, ntxiv rau cov mov porridge, ua noj millet porridge, mov porridge, lossis pluas mov porridge, lawv cov calories piv rau mov, qis dua, kuj yog ib qho kev xaiv zoo.
Qhov txawv ntawm mov konjac thiab mov konjac pearl yog dab tsi?
Cov khoom sib xyaw ntawm cov mov Konjac thiab cov mov konjac pearl zoo ib yam, rau cov hmoov Konjac zoo, cov hmoov me me ua cov khoom tseem ceeb, ua los ntawm cov txheej txheem tshwj xeeb, nplua nuj nyob rau hauv cov khoom noj muaj fiber ntau, cov dej carbon tsawg thiab cov cua sov tsawg, lawv qhov sib txawv feem ntau yog nyob rau hauv cov duab tsis zoo ib yam, cov mov Konjac feem ntau yog cov mov ntev, thiab cov mov pearl yog puag ncig. Tsis muaj qhov sib txawv hauv saj, cov mov Konjac tuaj yeem ntxiv rau lwm cov khoom xyaw kom ua lwm yam saj ntawm cov mov.



