Mov ua kom sov tau tus kheej, hloov pluas mov sai rau kev mus pw hav zoov | Ketoslim Mo
Txog cov khoom no
Cov mov Konjac uas ua kom sov tau nws tus kheej muaj lub thawv cua sov, ua rau nws yooj yim dua thiab sai dua rau noj, thiab nws qhov hnyav sib dua ua rau nws yooj yim dua rau nqa.Mov Konjac tuaj yeem hloov cov mov dawbe, thiab nws cov carbohydrate tsawg dua 80% piv rau cov mov dawb. Nws yog ib hom mov noj qab haus huv uas muaj roj tsawg, calories tsawg thiab tsis muaj qab zib.Ketoslim Motau kawm txog yuav ua li cas coj cov mov konjac mus tob dua rau hauv lub neej ntawm cov neeg siv khoom.Mov ua kom sov tau tus kheejua rau nws yooj yim thiab ceev, txo lub sijhawm uas cov neeg siv khoom siv rau kev ua noj.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Mov ua kom sov tus kheej |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 100g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Mov, hmoov pob kws noj tau, mono-diglyceride fatty acid ester, calcium dihydrogen phosphate, hmoov konjac |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | Tsis muaj Gluten / Tsis muaj rog / Keto phooj ywg |
| Kev Ua Haujlwm: | Yooj yim / Npaj noj |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 355Kcal |
| Cov protein: | 6.4g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 80.8g |
| Sodium: | 0mg |
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV
1. Ntxiv qhovcov tais diav ua nojnrog mov rau hauv lub tais me me
2. Muab lub ntaub sov tso rau hauv thiab nchuav dej kub hauv chav rau hauv lub tais loj rau hauv lub tais me.
3. Muab lub tais me tso rau saum lub tais loj. Npog txhua yam nrog lub hau.
4. Tos li 15 feeb.
5. Tsuav yog cov pa tawm hauv lub tais, txaus siab rau koj lub viand!
Cov Lus Nug Feem Ntau
Cov khoom xyaw tseem ceeb yog mov qhuav, thiab cov tshuaj tiv thaiv ntawm lub hnab cua sov nrog dej yog siv los ua kom cov mov sov los ntawm dej.
Ncuav cov mov rau hauv lub thawv mov thiab ntxiv dej kom txaus; qhib lub hnab cua sov, ntxiv dej txias kom txaus, tos kom lub hnab cua sov tso cua sov tawm, thiab txaus siab tom qab 15 feeb.
cov dej kom kov tau Calcium Oxide. Tom qab ntawd muaj kev ua kom sov tawm uas tsim cua sov.
Kub yog tsim los ntawm kev ua kom sov los ntawm kev ntxiv dej kub hauv chav rau hauv cov hmoov zaub mov xws li magnesium, hlau thiab ntsev. Lub ntim khoom yog tsim los kom cov dej kub nyob hauv qab lub tais zaub mov thiab ua kom nws npuas.
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Lo lus nug: Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Lus Teb: Tsis yog, nws muaj kev nyab xeeb rau koj noj.
Lus Nug: Vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Lus Teb: Nws raug txwv tsis pub siv hauv tebchaws Australia vim muaj kev pheej hmoo ntawm kev raug choke.
Lo lus nug: Puas yog nws zoo noj cov noodles konjac txhua hnub?
Teb: Yog tab sis tsis yog tas li.





