Konjac Fiber Noodles Tuam Tshoj Manufacturers soybean noodles keto 丨Ketoslim Mo
Txog cov khoom no
Cov noodles fiber Konjac yogzaub mov keto, cov khoom noj rau cov neeg mob ntshav qab zib, ua los ntawm cov cag konjac, hloov cov noodle noj qab haus huv, Taum pauvcov noodles konjacyog ua los ntawm cov hmoov konjac ntuj ntshiab nrog cov hmoov taum pauv. Cov khoom xyaw tseem ceeb yog cov hmoov konjac thiab cov hmoov taum pauv, yog li xim yog daj tsis ntxiv cov xim. Peb cov zaub mov yog tsim raws li cov khoom noj khoom haus xav tau tom qab kuaj thiab ntawv pov thawj, yog li koj tuaj yeem so kom paub tseeb tias noj nws. cov noodles fiber konjac nrov hauv ntau tshaj 40 lub tebchaws, ua zaub mov noj qab haus huv, nws tuaj yeem ua qee cov zaub mov zoo tagnrho raucov neeg tsis noj nqaijlos yog cov neeg uas xav hloov lawv txoj kev noj zaub mov.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
1. Ua kom cov dej ntws tawmcov noodles shirataki. ces yaug nws ib pliag nrog dej txias thiab tso tseg.
2. Ua kom lub lauj kaub kub nrog roj ua noj. Ntxiv ib feem dawb ntawm cov dos ntsuab, qej, thiab qhiav. Kib li 1 feeb.
3. Ntxiv cov zaub qhwv uas twb muab hlais lawm thiab kib li 2 feeb. Ntxiv 1/4 khob dej kub rau hauv thiab ua kom npau ntxiv kom cov zaub qhwv qhuav. Ntxiv cov carrots ces kib li 30 vib nas this ntxiv.
4. Ntxiv cov cw thiab kib kom txog thaum cov cw hloov xim liab.
5.Ntxivcov noodles shiratakiNtxiv cov txuj lom rau hauv thiab kib kom sib tov txhua yam. Txaus siab rau koj pluas noj.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac soybean noodle -Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej, fais fab taum pauv |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib, tsawg carb/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom hauv Suav teb2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 53KJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 3.7g |
| Sodium: | 0 mg |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov noodles konjac puas zoo rau koj?
Tau kawg, cov noodles konjac tsis yog tsuas yog txo koj qhov hnyav, txo cov ntshav qab zib, tab sis kuj tseem txo qhov mob cem quav los ntawm kev ntxuav cov hnyuv. Yog tias koj xav kom noj qab haus huv, kev noj zaub mov zoo thiab kev tawm dag zog yog qhov tseem ceeb.
Vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Cov noodles Konjac muaj ob npaug ntawm cov fiber ntau dua li cov pasta ib txwm muaj. Nws cov fiber glucomannan, uas yog cov fiber hauv paus konjac, ua rau lub plab o thiab ua rau muaj kev xav tias puv. Nws yog siv los ua tus neeg sawv cev tuab hauv qee yam khoom noj. Txawm hais tias tso cai rau hauv cov noodles hauv Australia, nws raug txwv tsis pub siv ua cov tshuaj ntxiv hauv xyoo 1986 vim nws muaj peev xwm ua rau mob caj pas thiab thaiv lub plab.
Cov noodles konjac puas muaj fiber?
Cov noodles Konjac muaj cov fiber ntau. Yog tias lawv ua nrog lwm cov zaub, xws li cov noodles taub dag, lawv cov khoom xyaw yog hmoov taub dag thiab hmoov konjac. Cov fiber ntau pab tswj kev ua haujlwm ntawm lub cev tib neeg thiab yog cov khoom siv zog tsawg. Cov khoom noj uas muaj fiber ntau yog konjac;





