Healthy Natural Keto Foods konjac npuas Jelly| Ketoslim Mo
Txog cov khoom no:
Tshuaj yej npuaskonjac jellyCov duab zoo li pob, saj chewy, Q bounce. ua los ntawm konjac, ib tsob nroj uas muaj tag nrhocov khoom noj muaj fiber, ntxiv tsis yog rau hauv cov tshuaj yej npuas xwb tab sis kuj tseem muaj cov tshuaj yej lossis cov tshuaj yej mis nyuj uas koj nyiam, Peb muab cov neeg siv khoom nrog ntau yam kev sib xyaw ua ke thiab cov tswv yim Tsim cov dej haus tsis muaj kev txwv. Mos thiab ua rau quav tshuaj, Konjac jelly yog qhov zoo dua rau koj, lwm txoj hauv kev noj qab haus huv rau tapioca pearls! Qhov nrov no tsis muaj roj ntaukhoom noj txom ncauj konjacLos ntawm Es Xias ntxiv cov qauv thiab saj ntxiv rau cov khoom qab zib caramelized no rau qhov kev xav zoo nkauj uas koj yuav nyiam - tsis suav nrog cov calories thiab carbs ntxiv.
• muaj cov fiber ntau, uas ua rau koj xav tias puv thaum noj tsawg dua.
• Txaus siab rau koj qhov kev ntshaw haus tshuaj yej qab zib nrog ob yam khoom qab zib ntawm Tshuaj Yej Mis Nyuj Qab Zib Xim Av thiab cov jellies uas mos mos hauv cov kua qab zib caramel uas nplaum thiab nplaum heev. Kho koj tus kheej kom haus cov dej haus zoo li Starbucks hauv tus nqi pheej yig dua.
• Plaub yam saj: Qhov saj qub, Qhov saj qab zib xim av, Qhov saj Matcha thiab Qhov saj Sakura.
Tus cwj pwm
1. Npaj siv tau
2. Khaws cia rau qhov chaw txias thiab qhuav, tsis tau qhib rau 1 xyoos
3. Siv rau dej haus txias, saj zoo dua
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Tshuaj yej npuaskonjac jelly |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 0Kcal |
| Nta: | tsis muaj gluten / Tsis muaj protein / |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Muaj ntau tshaj 10 xyoo kev paub dhau los 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 336kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 18.4g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 3g |
| Sodium: | 17mg |
Nws yog qhov tseeb konjac thiab tuaj yeem siv ua cov khoom siv raw los uakonjac jelly qab heev.Nws tuaj yeem siv ua ke nrog ntau hom khoom siv raw. Nws yog ib qho ntawm lawv, thiab kuj tseem siv tau ua ib qho khoom xyaw me me hauv tshuaj yej mis nyuj xwb.konjac jelly bobathiab hlaws muaj tib qho chaw yog tias lawv tuaj yeem ua rau ntau yam saj, xws li qhov tsw qub, matcha, qab zib dub, thiab lwm yam. Hauv saj, lawv kuj muab faib ua hom mos mos, hom elastic crisp thiab hom kub tiv taus kom hloov kho rau cov khoom tshuaj yej mis sib txawv.
Qhov chaw noj tau: Muaj peev xwm ntxiv rau ntau yam dej haus, xws li: tshuaj yej mis / kas fes / mis / mis txiv maj phaub / txiv hmab txiv ntoo, thiab lwm yam.
Cov neeg kuj nug tias:
Yog dab tsikonjactshuaj yej npuas?
Ua los ntawm konac uas yog ntuj tsim muaj cov fiber ntau hu uaglucomannanes tsis txhob siv cov hlaws tapioca uas muaj calorie ntau.
Cov jelly dub hauv tshuaj yej npuas yog dab tsi?
Cov hlaws dub Boba tapioca. Kuj hu ua npuas lossis hlaws dai.
Cov jellies hauv cov tshuaj yej npuas ua los ntawm dab tsi?
ua los ntawmnqaij txiv maj phaub, los yog konjac, ib yam khoom noj uas yog los ntawm zaub.





