Keto slim Mo Rice | Shirataki Konjac Rice | Tsis muaj Gluten , Mov tsis muaj calorie ntau , Keto Friendly
Cov khoom noj khoom haus organicKonjac Rice:Konjac movtsis muaj cov carbohydrates. Ua los ntawm cov organichmoov konjacthiab cov fiber oat, nws yog ib qho tsis muaj gluten thiab lwm txoj hauv kev hloov pauv rau cov mov ib txwm muaj los pab koj tswj koj qhov hnyav. Konjac muaj cov khoom xyaw tseem ceeb heev-glucomannanGlucomannan tau raug pov thawj los ntawm kev tshawb fawb tias pab koj tswj koj txoj kev ntshaw los ntawm kev ua rau koj xav tias puv npo ntev dua.Konnyaku movmuaj calories tsawg, vegan, tsis muaj rog, tsis muaj qab zib, tsis muaj nplej, thiab nplua nuj nyob rau hauv cov fiber, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws ntawm cov neeg noj zaub mov vegan.hloov pluas nojcov khoom noj.
Ua ib tugtus neeg muab khoom ntawmkhoom noj konjac, peb tau cog lus tias yuav muab cov khoom noj khoom haus zoo thiab qab rau cov neeg siv khoom tau ntau xyoo. Ntau hom xws li mov konjac,cov noodles konjac orcov khoom noj txom ncauj konjacyog cov txiaj ntsig uas peb tau ua tiav tam sim no, thiab peb tau nrhiav ntau txoj hauv kev rau kev noj zaub mov zoo. Txais tos tiv tauj peb.
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 21kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Cov nplej Konjac organic |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten / Tsis muaj protein / |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Nug thiab?
Mov Konjac, tseem hu ua mov shirataki, yog ib yam khoom siv hloov mov ua los ntawm hmoov konjac. Muaj nqis rau nws cov fiber ntau thiab cov calorie tsawg.
Mov Konjac nrov ntawm cov neeg uas noj zaub mov tsawg-carb lossis ketogenic vim nws muaj cov carbohydrates thiab calories tsawg heev. Nws kuj tsis muaj gluten thiab vegan, ua rau nws haum rau ntau yam kev noj haus.
Mov Shirataki feem ntau yog ua los ntawm konjac glucomannan, uas yog ib hom fiber ntau uas rho tawm los ntawm konjac yam (Amorphophallus konjac). Cov fiber no yog sib xyaw nrog dej thiab qee zaum me ntsis calcium hydroxide lossis lwm yam alkaline los ua cov khoom zoo li gel, uas tom qab ntawd ua rau cov nplej zoo li mov.
Tsis yog, nws tsis qab.
Yog, Nws yog cov mov hloov pauv zoo meej rau cov neeg uas noj zaub mov tsis muaj carbohydrate.
Tsis muaj rog thiab tsuas yog 5Kcal, 3.2g carb rau ib qho kev pabcuam, nws yog keto tus phooj ywg.
Ketoslim Mo lub Hoobkas
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov neeg kuj nug
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.

Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.






