Konjac Root Shirataki Noodles Hoobkas Tsawg Gi Konjac Pasta | Ketoslim Mo
Txog cov khoom no
Cov khoom siv Konjactej zaum yuav muaj cov txiaj ntsig zoo rau kev noj qab haus huv. Piv txwv li, lawv tuaj yeem txo cov ntshav qab zib thiab cov roj cholesterol, txhim kho kev noj qab haus huv ntawm daim tawv nqaij thiab txoj hnyuv thiab pab kho qhov txhab, txhawb kev poob phaus, vim tiaskonjacKev nqus tau zoo heev, tuaj yeem nqus cov roj ntau dhau hauv koj lub cev, yog li ntawd kom tsis txhob muaj nyob rau hauv vitro, thiab konjac muaj cov khoom noj khoom haus nplua nuj, yog tias tus neeg uas muaj plab hnyuv thiab plab tsis zoo, kuv tsis txhob noj, vim tias tsis yooj yim zom, Nws yog qhov zoo tshaj plaws los sab laj nrog kws kho mob ua ntej noj konjac.
Txoj kev ua noj:
1, kib: ntxuav cov noodles ob zaug thiab lim dej, muab roj rau hauv lub lauj kaub, muab cov noodles tso rau hauv thiab kib, muab cov txuj lom, muab dej thiab ua noj rau 5 feeb, koj tuaj yeem noj, koj tuaj yeem ntxiv koj cov tais diav nyiam xws li broccoli nqaij nyuj pob kws zaub xam lav kua ntses thiab lwm yam;
2, ua kom npau: muab dej rau hauv lub lauj kaub kom npau, thiab tom qab ntawd muab cov noodles huv, ntxiv cov txuj lom, khaws tuaj yeem noj;
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac Pasta |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 200g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Lub neej txee: | 12 lub hlis |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 98kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 2.9g |
| Sodium: | 196mg |
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov neeg kuj nug
konjac zaub mov yog dab tsi | Ketoslim Mo
How to make konjac | Ketoslim Mo
Cov nyhuv ntawm konjac oat surface muaj dab tsi? Ketoslim Mo
Vim li cas konjac thiaj hu ua cov khoom noj khoom haus zoo tshaj plaws | Ketoslim Mo
Puas txaus ntshai noj cov noodles Shirataki uas tsis muaj calorie thiab tsis muaj carb txhua hnub? | Ketoslim Mo
Cov noodles konjac puas noj qab nyob zoo?
Cov khoom Konjac muaj tej zaum yuav muaj txiaj ntsig zoo rau kev noj qab haus huv. Piv txwv li, lawv tuaj yeem txo cov ntshav qab zib thiab cov roj cholesterol, txhim kho kev noj qab haus huv ntawm daim tawv nqaij thiab txoj hnyuv, thiab txhawb kom poob phaus los ntawm kev ua kom muaj kev xav tias puv npo. Ib yam li lwm yam khoom noj khoom haus uas tsis tau tswj hwm, cov neeg uas muaj teeb meem plab lossis mob nkeeg raug qhia kom sab laj nrog kws kho mob ua ntej noj konjac.
Yuav ua li cas noj cov noodles konjac?
Cov noodles Konjac tuaj yeem sib xyaw nrog cov noodles, txias, kua zaub noodles, cov noodles kib, npaj txhij noj, tuaj yeem sib xyaw nrog zaub xas lav noj: raws li koj nyiam, tuaj yeem ntxiv ntau yam kua ntses, ntau yam khoom xyaw, ua cov noodles sib xyaw qab. Ua kom npau noj: tuaj yeem phim ntau yam kua zaub, ntxiv cov tais diav sab, ntxiv cov noodles konjac npau, cov noodles kua zaub calorie qis, qab thiab npaj txhij noj. Kib noj: Konjac noodles Q foob pob txias, ntxiv cov khoom xyaw tsim nyog, kib, cov noodles kib calorie qis tuaj yeem txaus siab rau.
Koj puas yuav tau konjac?
Tau kawg, Ketoslim Mo yog lub chaw tsim khoom noj konjac, nrog nws lub hauv paus cog konjac thiab chaw ua khoom, peb muaj tus nqi sib tw, kev tsim khoom, kev tsim qauv, kev lees paub zoo thiab kev xa khoom mus rau qhov rooj uas koj xav tau. Peb lub hom phiaj yog los pab koj txo qhov teeb meem tsis tsim nyog hauv cov txheej txheem ntawm kev xa khoom los ntawm Tuam Tshoj thiab txuag koj cov nqi yuav khoom, suav nrog lub sijhawm thiab nyiaj txiag. Peb kuj tuaj yeem pab koj yuav lwm yam khoom thiab cov ntaub ntawv ntim khoom dawb.






