organic konjac hmoov extract glucomannan hmoov | Ketoslim Mo
Hmoov Konjacyog ib hom fiber uas yaj tau hauv cov zaub mov, uas zoo ib yam li pectin hauv cov qauv thiab kev ua haujlwm. Nws muaj glucomannan, uas yog tsim los ntawm glucose thiab mannose subunits. Nws feem ntau loj hlob hauv thaj chaw sov ntawm Asia, xws li Sichuan, Yunnan, Chongqing, thiab lwm yam.
Hmoov Konjac yog cov khoom noj khoom haus ntuj tsim, tsis muaj cov xim thiab cov tshuaj preservatives uas ua rau tib neeg noj qab haus huv. Ib txwm siv rau hauv cov zaub mov txawv, Suav tebtaum pauv konjacyog ua los ntawm cov khoom xyaw no thiab muaj ntau cov fiber ntau thiab cov protein, tab sis tam sim no siv ua lwm txoj hauv kev los poob phaus. Nws kuj tseem tuaj yeem txo cov ntshav qab zib. Lub luag haujlwm ntawm kev poob phaus.
Tsos: hmoov dawb
Txoj kev ziab: tsuag ziab & khov ziab
Tsw: Tshiab konjac tsw
Lub neej txee: 12 lub hlis
khoom noj khoom haus additive konjac gum hmoov extract glucomannan hmoov
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | hmoov konjac-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 25KG |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib, tsawg carbohydrate/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 680KJ |
| Qab zib: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 50 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Hmoov konjac organic yog dab tsi?
| Kauj Ruam 1 | Cov hmoov nplej Konjac muaj ntau hom thiab lawv ua los ntawm cov hauv paus ntawm tsob nroj konnyaku imo, uas yog cov nroj tsuag qus zoo li cov nroj tsuag uas nyob hauv Es Xias. Cov hauv paus ntawm cov nroj tsuag muaj dej thiab fiber ntau. Cov hmoov zaub los ntawm cov nroj tsuag no hu ua konjac flour. |
Kawm Ntxiv Txog Ketoslim Mo Cov Khoom
Cov Lus Nug Feem Ntau
Lub Sijhawm Xa Khoom Sai Tshaj Plaws rau Konjac Noodles yog dab tsi?
Puas Muaj Cov Noodles Konjac Uas Muaj Ntawv Pov Thawj Halal?
Koj puas muab tau cov ntaub ntawv hais txog Instant Konjac Noodles?
Cov Ntawv Pov Thawj Dab Tsi Yuav Tsum Tau Rau Konjac Export Mus Rau Middle East?
Kuv Yuav Nrhiav Tau Konnyaku Noodles Zoo Thiab Tsis Muaj Rog Qhov Twg?
Konjac yog dab tsi tiag?
Lo lus lossis lub npe konjac tej zaum yuav tsis paub rau qee tus neeg, uas yog qhov xav tsis thoob tias nws yog haiv neeg Esxias. Konjac yog ib tsob nroj pom nyob rau hauv Suav teb thiab thoob plaws East thiab Southeast Asia, tab sis rau kev noj haus ntxiv, txiv hmab txiv ntoo konjac feem ntau yog tig mus ua hmoov thiab tom qab ntawd ua tiav rau hauv ntau yam khoom noj konjac xws li konjac noodles, konjac mov, konjac tofu, konjac khoom noj txom ncauj, thiab lwm yam.
Konjac tsis tshua muaj nyob rau sab hnub poob thiab nws tsis paub tias nws ua dab tsi, tsuas yog cov neeg muag khoom uas tshwj xeeb hauv kev muag cov hmoov, lawv yuav lossis tsis muaj nyob hauv koj cheeb tsam tshwj tsis yog tias koj yuav lawv online.
Glumannan yog dab tsi?
Thaum koj tab tom nrhiav cov tshuaj ntxiv uas ua los ntawm konjac, koj yuav xav tias lawv yuav raug hu ua "organic konjac Powder." Glucomannan yog ib qho fiber uas pom muaj nyob rau hauv konjac, thiab cov hmoov no tau hais tias muaj ntau yam txiaj ntsig zoo rau kev noj qab haus huv. Yog li ntawd, cov hmoov ua los ntawm konjac tau muab cim los ntawm cov fibers uas lawv muaj, tsis yog los ntawm cov nroj tsuag.



