Konjac nplej keto | Ketoslim Mo oat konjac mov | Shirataki Diabetics zaub mov
Txog yam khoom
Cov mov nplej nruab nrab muaj cov hmoov txhuv nplej siab tsawg dua piv rau cov mov nplej luv, uas, nyob ntawm txoj kev ua noj thiab hom mov, tuaj yeem ua rau cov tais diav muaj cov qauv nplaum dua li tsis nplaum. Cov hom mov nplej nruab nrab tseem ceeb uas siv rau hauv risotto yog Carnaroli thiab arborio mov.
Konjac Keto Mov: KonjacMov nplej pob kws, tseem hu uaMov txuj ci tseem ceeb or Shirataki Rice, yog cov khoom noj uas zoo rau keto thiab kuj tsim nyog rau cov neeg mob ntshav qab zib. Ua los ntawmcov cag konjac, nws nplua nuj nyob rau hauvkonjac glucomannan.
Konjac Oat Movntxiv hmoov nplej rau hauv cov mov konjac yooj yim, muab nws saj thiab fiber ntawm oats. Nws yog ib qho khoom noj hloov pauv zoo meej rau keto thiab cov zaub mov qis-carb. Konjac yog ua los ntawm 97% dej thiab 3% konjac cog fiber. Nws yog cov khoom noj uas tsis muaj calorie ntuj, nws kuj tsis muaj roj tsawg thiab tsis muaj qab zib, thiab nws kuj tsim nyog rau cov neeg mob ntshav qab zib siv nws ua cov khoom noj tseem ceeb.
•Cov Calories Tsawg/Roj/Carbohydrates
• Tsis muaj Gluten
• Haum rau cov neeg mob ntshav qab zib
Qhov no tsis tau txhais hais tias koj tsis tuaj yeem txaus siab rau cov zaub mov qab thaum koj tab tom noj zaub mov kom poob phaus. Konjac Oat Pearl Rice tuaj yeem ua rau koj txaus siab rau koj txoj kev xav tau kev noj qab haus huv thiab kev poob phaus. Peb cov khoom tau txais daim ntawv pov thawj los ntawm cov koom haum muaj cai xws li HACCP, IFS, BRC, thiab lwm yam, thiab kev nyab xeeb thiab kev noj qab haus huv yeej ib txwm muab tso ua ntej.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac oat pearl mov |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/ Cov protein tsawg/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Muaj ntau tshaj 10 xyoo kev paub dhau los 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 37kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0.46g |
| Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
- Kib cov qej nrog cov roj avocado kom txog thaum lawv tig xim av daj me ntsis
- Teem cov roj qej tseg, tsuas yog tawm hauv 0.5 tbsp hauv lub lauj kaub nrog ghee clarified butter.
- Kib cov mov shirataki uas tsis muaj carbohydrate nrog ntsev thiab kua txob kom txog thaum cov mov pib tawg.
- Thawb cov mov mus rau ib sab thiab ntxiv cov txiv maj phaub aminos ces muab cov mov npog rau saum cov kua ntses.
- Thawb cov mov mus rau ib sab thiab ntxiv cov qe uas tau nplawm kom ua cov qe kib mos.
- Pov thiab npog cov qe kom txog thaum nws tsis ntws lawm.
- Muab chives, cov qej kib kib, thiab muab cov roj qej rau ntawm ib sab!
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov neeg kuj nug
konjac zaub mov yog dab tsi | Ketoslim Mo
How to make konjac | Ketoslim Mo
Cov nyhuv ntawm konjac oat surface muaj dab tsi? Ketoslim Mo
Vim li cas konjac thiaj hu ua cov khoom noj khoom haus zoo tshaj plaws | Ketoslim Mo
Puas txaus ntshai noj cov noodles Shirataki uas tsis muaj calorie thiab tsis muaj carb txhua hnub? | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.





