Mov Shirataki nrog Oat Fiber | KETO Konjac Rice Chaw Tsim Khoom | Ketoslim Mo
Konjac Oats movCov khoom xyaw tseem ceeb yog konjac (nplua nuj nyob rau hauvglucomannan) thiab cov fiber oat, uas muaj cov fiber ntau. Tsis muaj rog, tsis muaj carbohydrates, tsis muaj qab zib, tsuas yog 9Kcal ib pob.Konjac movkuj tseem hu uaShirataki movYog tias koj txhawj xeeb txog cov zaub mov uas tsis muaj calorie ntau, tsis muaj carbohydrate lossis tsis muaj gluten, nws tsis tau txhais hais tias koj tsis tuaj yeem txaus siab rau cov tais diav mov qab. Konjac oatmeal mov, uas tsis muaj saj tshwj xeeb, txhais tau hais tias koj tuaj yeem ua tau Kev sib xyaw ua ke yuav tsis cuam tshuam rau kev sib xyaw ua ke ntawm cov khoom xyaw.
Ketoslim Motsom mus rau kev ua tus lag luam wholesale ntawmkhoom noj konjacKoj tuaj yeem yuav khoom los ntawm peb lub tuam txhab thiab tom qab ntawd faib lawv. Lub peev xwm ua lag luam ntawm cov khoom noj konjac yog loj heev. Peb kuj tseem yuav muab kev paub txog kev muag khoom nplua nuj kom koj tuaj yeem koom nrog kev hloov pauv ntawm cov khoom noj konjac.
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 37kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Oat Konjac Pearl mov |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten / tsis muaj rog / muaj fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Muaj ntau tshaj 10 xyoo kev paub dhau los 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov neeg kuj nug
Rau feem ntau cov tib neeg, nws muaj kev nyab xeeb, yuav tsum tau saib cov lus qhia kom zoo zoo.
Zoo li poob phaus, txo cov ntshav siab, thiab nce cov fiber uas lub cev xav tau.
Mov ci ntsa iab yog mov shirataki ua los ntawm hmoov nplej ntawm tsob nroj Konnyaku Imo (konjac).
Nws tsis muaj saj thiab chewy.
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam. Peb qhov zoo: • 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam; • 6000+ thaj chaw cog qoob loo; • 5000+ tons txhua xyoo tso zis; • 100+ tus neeg ua haujlwm; • 40+ lub tebchaws xa tawm.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov carbohydrates ntau npaum li cas hauv konjac oat mov?
Nws muaj 3 grams ntawm tag nrho cov carbs, 10 calories, thiab 0 grams ntawm net carbs.
Cov konjac oatmeal saj zoo li cas?
Thaum koj npaj thiab ua kom raug, cov oatmeal yuav tsis qab. Cov mov muaj cov qauv zoo li jelly. Raws li tau piav qhia, cov ntxhiab ntses los ntawm cov kua dej hauv pob, yog li koj yuav tsum yaug cov mov raws li cov lus qhia, tom qab ntawd kib cov mov hauv lub lauj kaub qhuav yam tsis muaj roj kom tshem tawm cov dej tag ua ntej ntxiv cov txuj lom.





