Cov khoom qab zib Konjac Jelly txiv hmab txiv ntoo jelly npuas tshuaj yej chewy Ketoslim Mo
Txog cov khoom no:
Cov Khoom Siv Konjac JellyCov duab zoo li pob, saj chewy, qhov saj chewing yog Q bounce. ua los ntawm konjac, ib tsob nroj uas muaj tag nrhocov khoom noj muaj fiber, ntxiv tsis yog rau hauv cov tshuaj yej npuas xwb tab sis kuj tseem muaj cov tshuaj yej lossis cov tshuaj yej mis nyuj uas koj nyiam, Peb muab cov neeg siv khoom nrog ntau yam kev sib xyaw ua ke thiab cov tswv yim Tsim cov dej haus tsis muaj kev txwv. Mos thiab ua rau quav tshuaj, Konjac jelly yog qhov zoo dua rau koj, lwm txoj hauv kev noj qab haus huv rau tapioca pearls! Qhov nrov no tsis muaj roj ntaukhoom noj txom ncaujLos ntawm Es Xias ntxiv cov qauv thiab saj ntxiv rau cov khoom qab zib caramelized no rau qhov kev xav zoo nkauj uas koj yuav nyiam - tsis suav nrog cov calories thiab carbs ntxiv.
• muaj cov fiber ntau, uas ua rau koj xav tias puv thaum noj tsawg dua.
• Txaus siab rau koj txoj kev ntshaw tshuaj yej qab zib nrog ob khob qab zib xim av qab zibTshuaj yej mis nyuj& cov jellies uas mos mos thiab nplaum heev nyob rau hauv cov kua txiv hmab txiv ntoo caramel uas nplaum thiab qab heev. Haus dej zoo li Starbucks pheej yig dua.
• Plaub yam saj: Qab thawj, Qab zib xim av,Matchasaj thiab saj Sakura.
Tus cwj pwm
1. Npaj siv tau
2. Khaws cia rau qhov chaw txias thiab qhuav, tsis tau qhib rau 1 xyoos
3. Siv rau dej haus txias, saj zoo dua
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac jellycov khoom sab saum toj |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten / Tsis muaj protein /fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Muaj ntau tshaj 10 xyoo kev paub dhau los 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 345Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 20.3g |
| Sodium: | 17mg |
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov neeg kuj nug
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.

Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.






