Tofu konjac cov hauv paus organic tag nrho cov khoom noj muaj fiber ntau tofu丨Ketoslim mo
About Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. yog ib lub chaw tsim khoom noj khoom haus konjac nrog cov khoom siv kuaj mob zoo thiab lub zog muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 300g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 15Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 3.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •TXHAWB KEV NOJ MOV NOJ QAB NYOB ZOO-- Taum pauv Konjac-based, yog ib yam khoom noj ntsuab tshiab, nws txhawb kom poob phaus zoo nrog cov khoom noj qab qab uas tsuas yog 65kJ ib qho kev pab. Muaj nyob rau hauv cov duab taum pauv ib txwm muaj, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, thiab mov, txhua yam tsis muaj suab thaj, gluten,
- • TOFU ua los ntawm KONJAC-- Cov taum pauv konjac yog ua los ntawm glucomannan los ntawm amorphophallus konjac, nws muaj cov calories tsawg thiab muaj fiber ntau.
- • LWM YAM KEV SIV TOFU QAB ZOO-- Vim yog cov khoom noj thiab roj uas noj tau ntxiv, nws tuaj yeem muab tso rau hauv cov kua zaub xas lav ncaj qha, tsis tas yuav ua noj, saj zoo li roj nplaum, uas yog qhov tsw qab heev.
Xyoo 2021 cov khoom tshiab noj qab haus huv konajc zaub mov nrov hotpot plaub hau plab konajc zaub mov vegan
Konjac tofu yog dab tsi?
Nws yog cov jelly ua los ntawm cov hmoov konjac, ntsuab thiab tshiab nrog cov calorie tsawg thiab cov fiber ntau.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Vim li cas konjac thiaj phem?
Cov konjac nyoos yuav ua rau koj lom, thiab muaj ntau dhau ntawm nws hauv ib lub sijhawm yuav tshwm sim qee qhov kev phiv txij li thaumnqus dej zoo heev. Txawm li cas los xij, feem ntau noj nws raws li cov lus qhia yog qhov zoo.
Puas noj tau konjac zoo?
Yog tsis muaj kev ua ua ntej noj ces yuav ua rau muaj kev phom sij, nws yuav tsum tau sterilize thiab ntau yam txheej txheem. Peb cov khoom muaj kev nyab xeeb 100% rau koj txaus siab rau.




