Sab saum toj-rated konjac fettuccine ntshiab slim konajc pasta | Ketoslim Mo
Ua ib pluag mov Italian noj qab haus huv, tsis muaj carbohydrate nrog lub khawv koob ntawmkonjac fettuccineCov no yuav zoo li ib txwm muajpasta konjac fettuccine, tab sis lawv zoo dua rau koj lub cev.
Ib qho kev pabcuam ntawmcov noodles konjacmuaj tsib calories thiab peb grams ntawm carbs -- piv rau li ntawm 22 grams rau ib txwmlasagna-- yog li ntawd lawv yooj yim haum rau koj txoj kev ua neej txhua hnub.
Konjac txuj ci tseem ceeb noodlesyog cov neeg nyiam noj zaub xwb,ketogenicthiab cov neeg noj zaub mov tsis muaj gluten vim tias lawv yog ib qho ntawm cov pasta uas muaj calorie tsawg tshaj plaws thiab kuj pab tswj qhov hnyav.
Peb lub lasagna nrov tshaj plaws muaj cov duab linguine zoo nkauj, yog li nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws los nqus cov kua ntses thiab ntxiv cov saj rau koj cov calorie qis Alfredo lasagna, Parmesan cheese, thiab lwm yam.
lag luam wholesale spaghetti ntshiab konjac wrinkle fettuccine konajc noodles tsis muaj calorie siab
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 5KCal |
| Qab zib: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Konjac fettuccine yog dab tsi?
Konjac fettuccine yog cov pasta uas tsis muaj calorie ntau ua los ntawm konjac. Cov nroj tsuag konjac yog cov hauv paus zaub uas muaj cov fiber ntau hu ua glucomannan, cov khoom tseem ceeb hauv konjac fettuccine. Konjac fettuccine lasagna muaj cov duab dav dua li cov noodles ib txwm muaj, Ua cov khoom tsis muaj gluten, konjac fettuccine tsis muaj hmoov txhuv nplej siab nrog 0 net carbs.
Vim li cas konjac thiaj li puv?
Konjac muaj cov fiber uas yaj tau, yog glucomannan, uas ua rau muaj kev xav tias puv npo vim nws txoj kev hla qeeb heev los ntawm txoj hnyuv thiab nws tau pom tias txo cov roj cholesterol thiab sib npaug cov ntshav qab zib. Konjac zoo npaum li cas nyob ntawm seb koj ua noj li cas.
Puas yog konjac pasta Keto zoo rau?
Yog, tsuas yog 2 g ntawm carbs thiab 5 calories rau txhua 83 g noj, konjac pasta zoo meej rau cov kiv cua keto-diet uas xav noj pasta. Lawv kuj yog ib qho kev xaiv zoo rau cov neeg uas noj vegan lossis gluten-free diet, lossis leej twg xav noj zaub mov zoo dua lossis hloov lawv cov pasta thaum hmo ntuj.




