shirataki lasagna Customized Konjac Txias Noodles | Ketoslim Mo
Low-carb ketoshirataki lasagnatuaj yeem ua rau hauv ib txhiab txheej ntawm pancakes, nruab nrab coated nrog ntses, nrog cov zaub npaj txhij-rau-noj thiab nqaij kib Patty, noj heev chewy, hom konjac no ua los ntawm lasagne,cov noodles shirataki konjacnoj yuav tsis kub, ib lub hnab yog 270 grams, yog qhov hnyav rau 1 tus neeg. Muaj peev xwm hloov kho tau, txhawb nqa OEM / ODM qauv pub dawb.
Cov noodles konjac tshwj xeeb 270g cov noodles tawv nqaij txias qis carb ntshiab shirataiki Konjac Cov Noodles Txias
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | konjac lasagna-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib,tsawg carbohydrate/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 5Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Daim Ntawv Qhia Konjac Lasagne
Tej zaum koj kuj yuav nyiam
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb




