Lag luam wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Yuav cov jelly xoom-calorie zoo tshaj plaws ntawm tus nqi qis tshaj?
Koj tuaj rau qhov chaw zoo lawm! Global Search yog ib lub platform online zoo rau cov hom lag luam thiab cov neeg muag khoom los txhawb lawv cov khoom thiab rau cov neeg siv khoom yuav lawv cov khoom. Nrog ntau yam khoom hauv ntau pua pawg, nws yog qhov chaw nres tsheb rau txhua yam koj xav tau.
Peb ua haujlwm nrog ntau txhiab lub npe lag luam thiab cov neeg muag khoom ntseeg siab los coj ntau yam khoom rau koj. NrogKetoslim Mo, koj yuav pom cov khw muag khoom lag luam thiab ntau lwm tus neeg muag khoom ywj pheej muag100% cov khoom tseeb,ib tus zuj zus muab cov khoom thiab cov kev pabcuam uas ua tau raws li txhua tus neeg siv khoom xav tau. Thaum nws los txog rau kev yuav cov kua txiv hmab uas tsis muaj calorie, koj yeej muaj ntau txoj kev xaiv. Txaus siab rau kev txuag zoo, luv nqi thiab tus nqi zoo heev thaum koj yuav cov kua txiv hmab uas tsis muaj calorie ntawmketoslim Morau tus nqi thiab qhov zoo.
Koj cov Calorie Jelly yuav raug xa ncaj qha mus rau koj lub qhov rooj, txawm koj nyob qhov twg los xij, lav tias yuav xa rov qab yam tsis muaj teeb meem. Kev xyuas kom cov khoom zoo thiab kev txaus siab ntawm cov neeg siv khoom yog peb qhov tseem ceeb tshaj plaws. Saib ntau yam 0 calorie jelly thiab tso koj daim ntawv xaj tam sim no!
Yog koj xav tau khoom kim heev los yog pheej yig 0 calories jellyy, koj yeej yuav tau txais nws ntawm no! Konnyaku siv tau ob hom saj sib txawv: txiv duaj thiab txiv hmab. Rhuav raws kab dotted ntawm sab saum toj ntawm lub hnab me me, extrusion ncaj qha tuaj yeem noj tau, tsis txhob txhawj txog kev noj jelly kom ua rau koj tus kheej txaj muag heev, qhov tseem ceeb yog 0 calories fiber ntau, cov neeg uas tab tom poob phaus tsis txhob nco nws!
Lag luam wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Jelly |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 300g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 0Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 4.5g |
| Qab zib | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Tej zaum koj kuj yuav nyiam:
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo





