Cov lag luam wholesale konjac cog noodles gluten dawb konjac silk knot | Ketoslim Mo
Ketoslimmo Konjac Knot Product Description
Txhim kho koj txoj kev noj zaub mov kom noj qab haus huv nrogKetoslimmoKonjac Knots - ib qho kev hloov pauv tshiab, tsis muaj kev txhaum pasta lwm txoj hauv kev tsim los rau cov neeg nyiam keto, cov neeg uas xav txog qhov hnyav, thiab leej twg tab tom nrhiav kev noj qab haus huv,cov noodles uas tsis muaj calorie ntaukev daws teeb meem. Ua los ntawm 100% ntshiabhmoov konjac (glucomannan), cov pob caus no muaj cov qauv tshwj xeeb no muaj cov fiber ntau thiab yooj yim noj.
Cov Nta Tseem Ceeb thiab Cov Txiaj Ntsig
Tsis muaj cov carbs hauv lub cev, tsis muaj kev txhaum:Ketoslimmo Konjac Shredded Knots zoo tagnrho rau cov neeg uas noj zaub mov ketogenic, tsawg-carb.
Nplua nuj nyob rau hauv cov fiber soluble rau kev noj qab haus huv ntawm lub plab:Nplua nuj nyob rau hauv glucomannan fiber, uas pab txhawb kev noj qab haus huv ntawm txoj hnyuv, txhawb kev satiety, thiab pab txhawb kev tshem tawm cov tshuaj lom hauv lub cev.
Vegan, tsis muaj gluten, tsis muaj allergen:Tsis muaj gluten, taum pauv, txiv ntoo qhuav, nplej thiab cov khoom tsiaj.
Kev npaj sai thiab ntau yam:Nchuav, lim dej, noj txias hauv zaub xam lav lossis rov ua kom sov nrog koj cov kua ntses nyiam. Tsis tas yuav ua kom npau, zoo meej rau kev ua neej nyob tsis khoom.
Cov Lus Qhia Txog Khoom Siv Ketoslimmo Tuam Tshoj Konjac Knot
| Lub npe khoom: | konjac snotKetoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib,tsawg carbohydrate/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 5KCal |
| Cov protein: | 0.1g |
| Cov rog: | 0.1g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 3.2g |
| Sodium: | 7mg |
Yuav ua li cas kom txaus siab rau
Nqus dej thiab yaug:Tshem tawm ntawm lub pob thiab yaug kom huv si nrog dej txias kom tshem tawm cov tsw ntawm cov kua khaws cia hauv lub hnab.
Ua noj ua haus:Blanch hauv dej kub rau 2 feeb rau qhov mos dua; nyob ntawm seb lub sijhawm ntev npaum li cas yuav txiav txim siab qhov zoo nkauj.
Cov Khoom Sib Xyaws:Sib tov nrog pesto, marinara, roj sesame los yog kua zaub. Noj nrog nqaij ci, zaub ci los yog tshuaj ntsuab.
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Cov noodles konjac puas zoo rau koj?
Tau kawg, cov noodles konjac tsis yog tsuas yog txo koj qhov hnyav, txo cov ntshav qab zib, tab sis kuj tseem txo qhov mob cem quav los ntawm kev ntxuav cov hnyuv. Yog tias koj xav kom noj qab haus huv, kev noj zaub mov zoo thiab kev tawm dag zog yog qhov tseem ceeb.
vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Cov noodles Konjac muaj ob npaug ntawm cov fiber ntau dua li cov pasta ib txwm muaj. Nws cov fiber glucomannan, uas yog cov fiber hauv paus konjac, ua rau lub plab o thiab ua rau muaj kev xav tias puv. Nws yog siv los ua tus neeg sawv cev tuab hauv qee yam khoom noj. Txawm hais tias tso cai rau hauv cov noodles hauv Australia, nws raug txwv tsis pub siv ua cov tshuaj ntxiv hauv xyoo 1986 vim nws muaj peev xwm ua rau mob caj pas thiab thaiv lub plab.
Cov noodles konjac ua los ntawm dab tsi?
Cov noodles Konjac yog 75% noodles thiab 25% kua khaws cia. Cov khoom siv tseem ceeb yog hmoov konjac, uas yog los ntawm cov hauv paus konjac thiab nplua nuj nyob rau hauv cattamannan. Nws muaj txiaj ntsig zoo rau kev poob phaus, tswj ntshav siab thiab cov neeg mob ntshav qab zib.
Kuv puas noj tau cov noodles konjac txhua hnub?
Konjac glucomannan, cov khoom noj muaj ntau cov dej soluble dietary fiber, nws muaj ntau yam haujlwm, kuv lub khw nplooj ntawv pem hauv ntej thiab cov xov xwm tau qhia txog cov khoom noj konjac, kev tsim cov khoom noj konjac gel saj cov tais diav, crisp thiab refreshing, yog qhov zoo tagnrho ntawm cov khoom zoo nkauj, tab sis nws tsis pom zoo kom noj txhua hnub, yuav tsum tau ua kom muaj zog ntau dua li dej ntau.




