Cov khoom noj txom ncauj Konjac nrov (Spicy flavor latiao) Cov plaub hau zaub kub hauv lauj kaub kub | Ketoslim Mo
Cov no zoo heev. Lawv muaj qhov zom rau lawv, tej zaum zoo li ntses octopus lossis ntses squid, thiab cov txuj lom zoo heev. Lawv kuj tsis tshua muaj calorie, kwv yees li 20 ib pob, Ib lub thawv ntawm 20 lub hnab me me, yooj yim heev rau nqa, yog li nws yog cov khoom noj uas tsis muaj calorie zoo kom koj puv.
Peb muaj 4 yam khoom noj txom ncauj no:
Kua txob saj: 22g ib lub hnab me me, 11kcal ib lub hnab;
Cov khoom noj txom ncauj qab zib yog 22 grams rau ib lub hnab me me, thiab txhua lub hnab tsuas yog 24Kcal xwb;
Sauerkraut saj: txhua lub hnab me me 22 grams, txhua lub hnab tsuas yog 15Kcal;
Rau cov neeg uas tsis tau noj cov khoom noj konjac no dua li, kuv xav kom nej sim cov txiv lws suav uas tsis yog ntsim thiab cov khoom noj kub kub thawj zaug, thaum cov kua txob pickled thiab cov khoom noj kub kub yog ntsim thiab ua rau mob taub hau.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Khoom Noj Txom Ncauj KONJAC - Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 20g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, Hmoov Konjac, Kua txob Pickled (kua txob millet), roj rapeseed, hmoov txhuv nplej siab, ntsev noj tau, kua txob, qab zib dawb, txuj lom, cov poov xab extract, Cov khoom noj khoom haus additives (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence noj tau |
| Lub neej txee: | 9 lub hlis |
| Nta: | gluten / rog / qab zib tsis muaj / carb qis |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 482kJ |
| cov protein | 0g |
| Cov rog: | 9.4g |
| Carbohydrate: | 5.2g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 5.7g |
| Sodium: | 926mg |
Tej zaum koj kuj yuav nyiam
Koj tuaj yeem nug
1, Konjac khoom noj txom ncauj yog dab tsi?
Konjac, Konjac thaum ub yog ib hom nroj tsuag alpine loj hlob nyob ib puag ncig Sichuan Basin. Nws cov khoom tseem ceeb yog konjac gluomannan yog cov khoom noj khoom haus zoo uas yaj tau hauv dej, cov khoom noj khoom haus fiber pab tswj kev ua haujlwm ntawm tib neeg lub cev, yog cov khoom noj khoom haus qis, hu ua cov khoom noj khoom haus xya ntawm tib neeg lub cev, cov khoom noj konjac tsim los ntawm Konjac gluomannan saj muaj zog, ywj pheej thiab crispy, yog cov khoom noj zoo tagnrho rau cov neeg uas nyiam kev zoo nkauj!
2, cov ntaub ntawv txog cov khoom lag luam kub lauj kaub zaub plaub hau plab?
Brand: KETOSLIM MO
Tsis yog organic;
Cov ntsiab lus ntawm cov khoom: 22g ib lub hnab me me, tsuas yog 23Kcal ib lub hnab;
Hom keeb kwm: Tuam Tshoj
Saj: lub lauj kaub kub saj, kua txob pickled saj, pickled cabbage saj, ntsim saj
Loj ntim: 16 * 15cm
Kev Cia Khoom: Khaws cia rau qhov chaw txias thiab qhuav



