Pluas Noj Uas Npaj Txhij | Hloov Mov, Mov Konjac Tam Sim Ntawd | Ketoslim Mo
Txog yam khoom
Cov mis ntawm cov mov konjac tam sim ntawd zoo ib yam li cov mov konjac, tab sis nws yog mov qhuav. Koj tuaj yeem tsau nws hauv dej kub rau ob peb feeb ua ntej noj. Mov konjac tam sim ntawd yooj yim thiab ceev, thiab koj tuaj yeem txaus siab rau cov zaub mov qab hauv ob peb feeb xwb. Nws yog qhov tsim nyog rau cov neeg ua haujlwm hauv chaw ua haujlwm thiab cov neeg siv khoom uas noj ib leeg kom txaus siab rau pluas mov yooj yim thiab ceev; tab sis mov konjac muaj txiaj ntsig zoo rau tib neeg lub cev. Cov khoom xyaw tseem ceeb ntawmKetoslimMo'sCov khoom konjac yog cov hauv paus konjac, uas muaj ntau yam as-ham. Muaj glucomannan thiab dietary fiber, tsis muaj qab zib thiab tsis tshua muaj calories.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Halal Instant Konjac Rice |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, hmoov Konjac |
| Nta: | Khoom noj Halal / Muaj fiber ntau / Khoom noj Vegan / Qab ntsim |
| Kev Ua Haujlwm: | Poob Phaus, Yooj Yim Nqa, Hloov Pluas Noj Rau Cov Neeg Tsis Noj Nqaij |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Qhov hnyav tag nrho: | 230g |
| Carbohydrate: | 31g |
| Cov Rog: | 7.2g |
| Lub Neej Txee: | 12 Lub Hlis |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom |
| 2. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub | |
| 3. OEM ODM OBM muaj | |
| 4. Cov qauv dawb | |
| 5. MOQ qis |
| Cov Lus Tseeb Txog Kev Noj Qab Haus Huv | |
| 2 qhov kev pabcuam rau ib lub thawv | |
| Qhov loj ntawm kev faib khoom | 1/2 pob (100g) |
| Tus Nqi Ib Feem Noj: | 212 |
| Cov Calories | |
| % Tus Nqi Txhua Hnub | |
| Tag Nrho Cov Rog 7.2g | 12% |
| Tag Nrho Cov Carbohydrate 31g | 10% |
| Cov protein 3.8g | 6% |
| Cov Khoom Noj Muaj Fiber 4.3g | 17% |
| Tag Nrho Cov Qab Zib 0g | |
| Muaj 0g Qab Zib Ntxiv | 0% |
| Sodium 553mg | 28% |
| Tsis yog qhov tseem ceeb ntawm cov calories los ntawm cov rog, cov rog saturated, cov rog trans, cov cholesterol, cov suab thaj, vitamin A, vitamin D, calcium thiab hlau. | |
| *Feem pua ntawm Cov Nqi Txhua Hnub yog raws li kev noj zaub mov 2,000 calorie. | |
Peb qhov zoo
ZAUB MOV HALAL:Ketoslim MoMov konjac yog halal thiab ua raws li cov qauv kev noj haus Islamic. Qhov no txhais tau tias cov neeg Muslim tuaj yeem txaus siab rau cov zaub mov qab no yam tsis tas txhawj txog nws qhov sib xws.
COV FIBER HIGH: Cov mov Konjac tam sim ntawd muaj cov fiber ntau, uas yog cov khoom noj khoom haus tseem ceeb rau kev tswj kev noj qab haus huv. Cov fiber ntau txhawb nqa kev ua haujlwm zoo ntawm lub cev zom zaub mov, tiv thaiv kev thaiv, thiab pab tswj cov ntshav qab zib thiab cov roj cholesterol. Los ntawm kev noj peb cov mov Konjac, koj tuaj yeem yooj yim nce koj cov fiber ntau kom txhim kho koj txoj kev noj qab haus huv tag nrho.
Cov Khoom Noj Tsis Muaj Nqaij: Peb cov mov konjac yog cov khoom noj tsis muaj nqaij uas tsis muaj cov khoom ntxiv. Qhov no yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov neeg uas nyiam noj zaub tsis muaj nqaij. Txawm hais tias koj yog tus nyiam noj zaub tsis muaj nqaij lossis ib tus neeg uas tab tom nrhiav kev xaiv vegan, peb cov Konjac Rice Moments muab rau koj cov pluas noj vegan uas muaj txiaj ntsig zoo.
Saj Qab: Peb cov mov konjac tam sim ntawd muaj cov saj nplua nuj thiab ntsim, coj kev paub txog kev saj zoo rau cov neeg nyiam zaub mov ntsim. Cov ntsim tuaj yeem ntxiv cov saj rau zaub mov thaum tseem ua rau kev tshaib plab thiab ua rau muaj kev txaus siab rau zaub mov. Yog tias koj nyiam zaub mov ntsim, peb cov mov konjac yuav muab rau koj ib pluag mov kub zoo kawg nkaus.
Duab Qhia Txog
Txoj Kev Ua Noj
Cov Xwm Txheej Siv Tau
Hoobkas






