Npaj Txhij Noj Mov Hloov Khoom Noj Sai Sai Shirataki Noodles
Ketoslim Mo cov Shirataki Noodles uas npaj txhij noj tau yog ib qho kev xaiv noj hmo yooj yim thiab qab. Ua los ntawm shirataki, cov noodles no muaj cov calories tsawg, qab zib tsawg thiab muaj cov fiber ntau, ua rau lawv yog ib qho kev xaiv ntse kom tau raws li koj cov kev xav tau kev noj haus. Txawm tias koj nyob ntawm kev ua haujlwm, mus ncig, lossis maj, peb cov Shirataki Noodles hloov pluas noj tam sim ntawd muab rau koj ib pluag mov sai thiab yooj yim!
Kev Xaiv Calorie Qis:Txaus siab rau pluas mov zoo siab yam tsis tas yuav cog lus. Peb cov noodles Shirataki muaj cov calories tsawg thiab yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov neeg uas xav txog qhov hnyav.
COV NTAUB NTAWV QAB ZIB TSIS PUB:Peb cov khoom noj uas hloov tau cov noodles shirataki yog ib qho kev xaiv zoo heev rau cov neeg uas tab tom saib xyuas lawv cov suab thaj noj. Lawv muaj me ntsis qab zib thiab yog qhov kev xaiv zoo dua li cov noodles ib txwm muaj.
COV NTAUB NTAWV FIBER NTAU:Txhawb kom txoj hnyuv noj qab haus huv nrog peb cov Shirataki Noodles uas muaj fiber ntau. Cov fiber pab kom koj zom tau thiab pab kom koj xav tias koj puv npo ntev dua, ua rau nws yog ib qho khoom noj zoo heev rau koj txoj kev npaj pluas noj.
Kev nplij siab thaum maj nrawm:Txawm koj nyob hauv chaw ua haujlwm, caij nkoj lossis mus ncig ua si, peb cov khoom noj uas npaj txhij noj hloov cov noodles shirataki muab kev noj mov sai thiab yooj yim. Txaus siab rau pluas mov zoo siab thiab txaus siab yam tsis muaj kev ntxhov siab ntawm kev ua noj.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Cov Nceb Shirataki Instant / Cov noodles shirataki ntsim |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, hmoov Konjac |
| Nta: | Calorie tsawg \ Qab zib tsawg \ Fiber ntau \ Yooj yim noj |
| Kev Ua Haujlwm: | Kev Poob Phaus, Kev Txo Cov Ntshav Qab Zib, Kev Hloov Khoom Noj Rau Cov Neeg Tsis Noj Nqaij |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Qhov hnyav tag nrho: | 230g |
| Carbohydrate: | 2.9g/3.0g |
| Cov Rog: | 0g |
| Lub Neej Txee: | 16 Lub Hlis |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Pob Khoom Rau Tsev Neeg, Ntau, Ib Pob, Pob Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom |
| 2. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub | |
| 3. OEM ODM OBM muaj | |
| 4. Cov qauv dawb | |
| 5. MOQ qis |
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Noj Haus
| Cov Lus Tseeb Txog Kev Noj Haus | |
| 2 qhov kev pabcuam rau ib lub thawv | |
| Qhov loj ntawm kev faib khoom | 1/2 pob (100g) |
| Tus Nqi Ib Feem Noj: | 23 |
| Cov Calories | |
| % Tus Nqi Txhua Hnub | |
| Tag Nrho Cov Rog 0g | 0% |
| Rog Uas Muaj Roj 0g | 0% |
| Cov Rog Trans 0g | |
| Tag Nrho Cov Carbohydrate 2.9g | 1% |
| Cov protein 0.7g | 1% |
| Cov Khoom Noj Muaj Fiber 4.3g | 17% |
| Tag Nrho Cov Qab Zib 0g | |
| Muaj 0g Qab Zib Ntxiv | 0% |
| Sodium 477mg | 24% |
| Tsis yog qhov tseem ceeb ntawm cov calories los ntawm cov rog, cov rog saturated, cov rog trans, cov cholesterol, cov suab thaj, vitamin A, vitamin D, calcium thiab hlau. | |
| *Feem pua ntawm Cov Nqi Txhua Hnub yog raws li kev noj zaub mov 2,000 calorie. | |
| Cov Lus Tseeb Txog Kev Noj Haus | |
| 2 qhov kev pabcuam rau ib lub thawv | |
| Qhov loj ntawm kev faib khoom | 1/2 pob (100g) |
| Tus Nqi Ib Feem Noj: | 24 |
| Cov Calories | |
| % Tus Nqi Txhua Hnub | |
| Tag Nrho Cov Rog 0g | 0% |
| Rog Uas Muaj Roj 0g | 0% |
| Cov Rog Trans 0g | |
| Tag Nrho Carbohydrate 3.0g | 1% |
| Cov protein 0.7g | 1% |
| Cov Khoom Noj Muaj Fiber 4.3g | 17% |
| Tag Nrho Cov Qab Zib 0g | |
| Muaj 0g Qab Zib Ntxiv | 0% |
| Sodium 524mg | 26% |
| Tsis yog qhov tseem ceeb ntawm cov calories los ntawm cov rog, cov rog saturated, cov rog trans, cov cholesterol, cov suab thaj, vitamin A, vitamin D, calcium thiab hlau. | |
| *Feem pua ntawm Cov Nqi Txhua Hnub yog raws li kev noj zaub mov 2,000 calorie. | |
Duab Qhia Txog
Txoj Kev Ua Noj
Cov Xwm Txheej Siv Tau
Hoobkas









