Chaw tsim khoom Shirataki konjac noodles lag luam wholesale Skinny pasta diet flavor | Ketoslim Mo
Shirataki konjac noodletseem hu ua miracle noodles, Cov yam ntxwv yog cov calories tsawg, carb tsawg thiab fiber ntau, tsis muaj gluten, ua los ntawmglucomannan, ib hom fiber uas los ntawm cov hauv paus ntawm cov nroj tsuag konjac. Cov nroj tsuag Konjac loj hlob hauv Nyiv Pooj, Tuam Tshoj thiab Sab Qab Teb Es Xias. Nws muaj ob peb yam carbs uas zom tau - tab sis feem ntau ntawm nws cov carbs los ntawm glucomannan fiber. "Shirataki" hauv lus Nyiv Pooj txhais tau tias "dej tsaws tsag dawb, ”uas piav qhia txog cov noodles qhov tsos pom tseeb. Lawv tau ua los ntawm kev sib tov hmoov glucomannan nrog dej ib txwm thiab me ntsis dej txiv qaub, uas pab cov noodles tuav lawv cov duab.
Peb cov Shirataki konjac noodle yog ib hompasta nyias nyias, tab sis cov khoom noj khoom haus zoo ntuj, nws pab kom poob phaus, cov fiber ntau hauv cov konjac qeeb qeeb plab zom mov, yog li cov neeg nyob puv ntev dua thiab thaum kawg noj tsawg dua. Ntxiv mus, Glucomannan tau pom tias pab txo cov ntshav qab zib hauv cov neeg uas muaj ntshav qab zib thiab tsis kam insulin.
Nta:
- • Keto • Zoo rau cov ntshav qab zib
- • Tsis muaj Gluten • Tsis muaj nplej
- • Vegan • Tsis muaj taum pauv
Cov Lus Qhia:
- 1. Ua kom lub qhov cub sov txog 350°F (175°C).
- 2. Yaug cov noodles hauv qab dej ntws tsawg kawg yog ob feeb.
- 3. Muab cov noodles tso rau hauv lub lauj kaub thiab ua noj rau qhov kub nruab nrab mus rau siab li 5-10 feeb, thiab do ib ntus ib zaug.
- 4. Thaum cov noodles tab tom ua noj, roj rau 2-khob ramekin nrog roj txiv roj lossis butter.
- 5. Muab cov noodles uas siav lawm tso rau hauv lub ramekin, ntxiv cov khoom xyaw seem thiab do kom zoo. Ci rau 20 feeb, tshem tawm ntawm qhov cub thiab noj tau.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Shiratakicov noodles kanjac |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Lub neej txee | 12 lub hlis |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib,tsawg carbohydrate/muaj fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 21Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Cov Lus Nug Feem Ntau:
1. Vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Bvim muaj ntau qhov kev mob plab hnyuv lossis caj pasCov menyuam yaus thiab cov poj niam cev xeeb tub lossis pub niam mis yuav tsum tsis txhob noj cov tshuaj konjac.
2. Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
3. Qhov txawv ntawmcov noodles konjacthiabcov noodles shirataki?
Konjac muaj ib lub duab plaub fab thiab shirataki zoo li cov noodles.
4. Cov noodles Shirataki puas phem rau koj?
Tsis yog, nws zoo ib yam li cov konjac noodle, ua los ntawm cov dej-soluble dietary fiber, uas pab kom poob phaus.
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.







