Konjac Oat Udon Noodles Tus Nqi Zoo Tshaj Plaws Cov Pasta Noj Qab Haus Huv Instant noodle | Ketoslim Mo
- Txhawb kev noj zaub mov zoo - Konjac Udon Noodlesyog cov khoom noj qab nyob zoo uas pab kom poob phaus nrog tsuas yog 73kJ ntawm calories ib 100g. Muaj lwm yam saj xws liPlain UdonthiabZaub paj ntsuab Udon, txhua lub noodles tsis muaj qab zib kiag li, tsis muaj gluten thiab tsis muaj calories ntau.
- Ua los ntawm Konjac- Cov Noodles Oatmeal Udon yog ua los ntawm cov khoom xyaw tshwj xeeb, covtsob nroj konjac, uas yog ib txwm nyob rau sab qab teb sab hnub poob Suav teb thiab muajglucomannan, ib qho fiber noj qab haus huv, tag nrho cov ntuj soluble uas pab txhawb kev zom zaub mov thiab poob phaus.
- Lwm Txoj Kev Zoo Rau Konjac Udon Oat Noodles-- Noj cov noodles oat nrog ib mus rau ob khob dej kom saj qab dua li saib seb koj noj dab tsi. Thaum cov fibers no kov dej thaum lub sijhawm zom zaub mov, lawv pab ua rau koj lub plab puv, ua rau koj muaj kev txaus siab thiab pab kom poob phaus.
Ketoslim moCo., Ltd. yog ib lub chaw tsim khoom noj khoom haus konjac nrog cov khoom siv kuaj mob zoo thiab lub zog muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim qauv zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam. Peb muabkev muag khoom ntawm cov noodles konjac.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | konajc Oat noodlesKetoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej, titanium dioxide, oat fiber |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib, tsawg carb/ntau fiber |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom hauv Suav teb2. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 37Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Oat Udon noodles Suav cov khoom noj ceev ceev noj qab haus huv Nrov poob phaus vegan zaub mov
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov noodles konjac puas noj qab nyob zoo?
Cov khoom Konjac muaj tej zaum yuav muaj txiaj ntsig zoo rau kev noj qab haus huv. Piv txwv li, lawv tuaj yeem txo cov ntshav qab zib thiab cov roj cholesterol, txhim kho kev noj qab haus huv ntawm daim tawv nqaij thiab txoj hnyuv, thiab txhawb kom poob phaus los ntawm kev ua kom muaj kev xav tias puv npo. Ib yam li lwm yam khoom noj khoom haus uas tsis tau tswj hwm, cov neeg uas muaj teeb meem plab lossis mob nkeeg raug qhia kom sab laj nrog kws kho mob ua ntej noj konjac.
Vim li cas Australia thiaj txwv tsis pub noj konjac?
Cov noodles Konjac muaj ob npaug ntawm cov fiber ntau dua li cov pasta ib txwm muaj. Nws cov fiber glucomannan, uas yog cov fiber hauv paus konjac, ua rau lub plab o thiab ua rau muaj kev xav tias puv. Siv ua tus neeg sawv cev tuab hauv qee yam khoom noj. Hauv tebchaws Australia, nws raug txwv tsis pub siv ua cov tshuaj ntxiv hauv xyoo 1986 vim nws muaj peev xwm ua rau mob caj pas thiab thaiv lub plab.
Kuv yuav ua li cas ua noj cov noodles konjac qhuav?
Muab cov noodles qhuav rau hauv lub tais, ncuav rau hauv dej npau thiab tsau rau 10 feeb. Cov noodles qhuav yuav maj mam mos. Ua kom dej npau hauv lub lauj kaub, ntxiv cov noodles, ua noj rau 10 feeb, ntxiv cov khoom xyaw, cov txuj lom thiab cov tais diav sab, thiab muab tais thiab noj.




