Cov Noodles Lag Luam Wholesale rau Kev Poob Phaus Kev Cai Konjac Udon Noodles | Ketoslim Mo
Konjac udon noodleyog ib yam khoom noj tshwj xeeb, uas ua rau tib neeg xav tias puv, yog li tswj kev noj lwm yam khoom noj uas muaj calorie ntau kom ua tiav qhov txiaj ntsig ntawm kev poob phaus, tab sis muaj tsawg heev calories.
Cov nonoodles rau kev poob phausmuaj ntau glucomannan, uas yog ua los ntawm cov hauv paus konjac rau hauvhmoov konjacthiab ua tiav rau hauv cov noodles mov, maggi noodles lossis ramen noodles. Qhov tseeb, ntau txoj kev tshawb fawb tau qhia tias glucomannan tuaj yeem pab koj poob phaus.
Gluten dawb konjac pasta shirataki noodle 270g Konjac udon noodles
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Cov noodles Konjac-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib,tsawg carbohydrate/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 5Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Tej zaum koj kuj yuav nyiam
Cov noodles puas zoo rau kev poob phaus?
Kev noj konjac tuaj yeem pab tib neeg lub cev poob phaus. Ua ntej tshaj plaws, konjac muaj glucomannan, uas yuav o tom qab nkag mus rau hauv tib neeg lub cev, ua rau tib neeg xav tias puv, txo qhov kev ntshaw ntawm tib neeg lub cev, yog li txo cov khoom noj calorie, uas muaj qee yam cuam tshuam rau kev poob phaus. Qhov thib ob, konjac muaj ntau cov fiber ntau, uas tuaj yeem txhawb tib neeg txoj hnyuv peristalsis, ua kom tib neeg tso quav sai dua, luv lub sijhawm nyob hauv tib neeg lub cev, thiab muaj txiaj ntsig zoo rau kev poob phaus. Tsis tas li ntawd, konjac kuj yog ib hom khoom noj alkaline uas zoo rau lub cev. Yog tias cov neeg uas muaj acidic noj konjac, cov tshuaj alkaline hauv konjac tuaj yeem ua ke nrog cov tshuaj acidic hauv lub cev los txhawb tib neeg lub cev metabolism thiab ua kom cov calories noj sai dua, uas muaj txiaj ntsig zoo rau lub cev poob phaus. Txawm li cas los xij, nws yuav tsum tau sau tseg tias vim konjac muaj qee yam hmoov txhuv nplej siab, kev noj ntau dhau ntawm nws yooj yim ua rau kom muaj cua sov ntau ntxiv hauv lub cev thiab muaj qhov cuam tshuam ntawm kev mus deb dhau, yog li peb yuav tsum ceev faj. Yog tias koj xav kom poob phaus kom raug, koj yuav tsum ua ke kev noj zaub mov thiab kev tawm dag zog kom noj qab nyob zoo.
Chowmein puas zoo rau kev poob phaus?
Cov kib ib txwm tsis muaj txiaj ntsig rau kev poob phaus, thiab yuav tsis muaj txiaj ntsig dab tsi, tab sis yog tias koj noj cov noodles konjac, nws muaj glucomannan tuaj yeem txhawb kev txav mus los ntawm txoj hnyuv, tshem tawm cov tshuaj lom hauv lub cev, yog li ua tiav qhov txiaj ntsig ntawm kev poob phaus.
Cov noodles puas ua rau koj rog?
Kuv tsis paub tias cov noodles ib txwm yuav ua rau koj rog, tab sis cov noodles konjac yeej yuav tsis ua li ntawd, ntawm qhov tod tes. Cov noodles konjac yuav ua rau koj nyias.





