Khoom Noj Khoom Haus Konjac Qis Calorie Konjac Kub Inatant Noodles
Konjac Gold Instant Noodles yog cov ketone-phooj ywg vim lawv cov carbohydrate yuav luag tsis muaj.
Tsuas yog 1.2 g ntawm carbohydrates thiab 5 calories ib 270 g,Cov noodles KonjacZoo meej rau cov neeg uas xav tau pasta ntawm kev noj zaub mov keto. Rau cov neeg tsis noj nqaij lossis cov neeg noj zaub mov tsis muaj gluten, cov noodles konjac yog ib qho ntawm cov khoom noj uas txo cov rog ntawm kev noj zaub mov ketogenic, ua rau lawv yog qhov kev xaiv zoo vim tias lawv tuaj yeem pom hauv cov khw noj mov, chaw dhia ua si, khw muag khoom loj thiab cov chaw nqa mus tsev.
Thaum cov noodles Konjac loj hlob tuaj, qee lub npe lag luam tab tom tsim cov hmoov konjac uas ua tiav lawm. Yog tias koj noj zaub mov uas tsis muaj carbohydrate ntau, koj yuav tsum ceev faj kom cov khoom xyaw ntxiv, xws li cov kua ntses, cov khoom qab zib, thiab cov zaub mov uas muaj hmoov txhuv nplej siab, tsis txhob tshaj koj cov carbohydrate txwv.
Konjac (juruo), qis calorie
Cov hmoov txhuv nplej siab tsawg thiab muaj zog txaus siab
Ntawm kev noj zaub mov ketogenic qis carb
Siv tau hloov hmoov nplej
Tab sis koj yuav tsum paub cov hauv qab no txog kev txwv tsis pub noj konjac:
1. Cov konjac nyoos muaj cov tshuaj lom, yog li nco ntsoov ua noj nws ntau tshaj peb teev ua ntej noj.
2. Konjac muaj cov fiber ntau heev, uas tsis yooj yim zom thiab nqus tau tom qab nkag mus rau hauv txoj hnyuv. Yog li ntawd, cov neeg uas muaj kev ua haujlwm tsis zoo ntawm txoj hnyuv thiab mob plab yuav tsum tsis txhob noj ntau dhau txhua zaus.
3 Konjac mob khaub thuas, cov neeg uas muaj cov tsos mob khaub thuas yuav tsum noj tsawg dua.
4, Konjaccov neeg mob uas muaj mob plaub hau, tawv nqaij uas muaj pob khaus, khaus thiab lwm yam tsos mob yuav tsum noj tsawg dua.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Gold Instant Noodles-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten / rog / qab zib tsis muaj / carb qis |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 125KJl |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Lwm yam kev paub txog konjac noodles
| Kaum Ib Hlis 1 | Vim li cas konjac thiaj li puv?Cov hauv paus Konjac muaj li ntawm 40% ntawm cov fiber soluble -- glucomannan. Vim nws tus kheej cov yam ntxwv ntawm kev nqus dej muaj zog, konjac nplua nuj nyob rau hauv cov khoom noj khoom haus fiber, uas tuaj yeem tsim kom muaj kev xav ntawm kev satiety, txo cov cholesterol thiab sib npaug cov ntshav qab zib. |
| Kaum Ib Hlis 2 | Vim li cas konjac thiaj li puv?Konjac muaj cov fiber uas yaj tau, yog glucomannan, uas ua rau muaj kev xav tias puv npo vim nws txoj kev hla qeeb heev los ntawm txoj hnyuv thiab nws tau pom tias txo cov roj cholesterol thiab sib npaug cov ntshav qab zib. Konjac zoo npaum li cas nyob ntawm seb koj ua noj li cas. |
| Kaum Ib Hlis 3 | Cov noodles konjac puas muaj 0 calories? Yuav luag tsis muaj calorie (qhov nruab nrab 8 calories rau txhua 200g) cov noodles konjac yog ua los ntawm cov hauv paus ntawm cov nroj tsuag konjac (konnyaku), uas yog ua hmoov ua ntej hloov mus ua cov noodles ntawm ntau qhov dav. Lawv muaj calorie tsawg heev, tab sis tseem puv, vim lawv muaj fiber ntau heev. |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Cov noodles kub tam sim ntawd puas ua rau cov ntshav qab zib nce siab?
Cov noodles Konjac Cov fiber no ua rau kev zom zaub mov qeeb thiab pab txo cov ntshav qab zib. Vim tias nws qeeb zom, glucomannan kuj muab zaub mov rau cov kab mob zoo hauv cov hnyuv loj kom lawv tuaj yeem tsim cov roj fatty acids luv luv, txo qhov o, thiab txhawb kev tso tawm ntawm cov tshuaj hormone enterotropic peptide YY. Uas tuaj yeem pab koj txoj kev noj qab haus huv plab.
Konjac instant gold noodles cov ntsiab lus carbohydrate qis?
Auj, yog lawm! Qhov tseeb, nws yog cov khoom tsis muaj carbohydrate! Thiab nws tsis muaj gluten!
Puas nyuaj rau zom cov noodles konjac?
Cov carbohydrate uas fermentable hauv konjac feem ntau zoo rau koj txoj kev noj qab haus huv, tab sis nws kuj tseem nyuaj rau qee tus neeg zom. Thaum koj noj konjac, cov carbohydrates no ferment hauv koj txoj hnyuv loj, qhov chaw uas lawv tuaj yeem ua rau muaj ntau yam kev phiv ntawm txoj hnyuv.






