Shirataki noodles tag nrho cov zaub mov | Ketoslim Mo
Yuav noj li cas: (Qab heev hauv peb kauj ruam)
1. Ncuav covcov noodles konjacrau hauv ib lub tais.
2. Ntxiv dej npau, npog thiab cia cov noodles tsau rau 1 feeb;
3. Ncuav cov dej npau tawm, ncuav rau hauv lub hnab sib tov thiab do kom zoo ua ntej noj.
Lus Cim:
1. Cov tshuaj ua xua: Cov noodles Shuang Shuang (Cov noodles Konjac) muaj cov khoom ua los ntawm taum pauv thiab gluten;
2. Txoj kev khaws cia: Khaws cia rau hauv qhov chaw txias kom deb ntawm lub teeb thiab tsis tuaj yeem khov
3. Lub neej txee: 12 lub hlis
Cov Lus Qhia: Yog tias lub hnab sab hauv puas lawm los yog nthuav dav los yog gelatinized, thov tsis txhob noj nws. Nws tuaj yeem hloov tau ntawm qhov chaw yuav khoom. Muaj me ntsis ntawm cov khoom dub hauv cov khoom yog Konjac Cheebtsam, thov so kom paub tseeb.
Cov Lus Qhia Txog Khoom Noj Khoom Haus ntawm Konjac noodles
Cov Khoom Piav Qhia
Cov khoom xyaw ntawm Konjac noodles: dej,Hmoov Konjac, hmoov txhuv nplej siab, citric acid
| Zog: | 71KJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 4.2g |
| Sodium: | 0mg |
Cov ntaub ntawv qhia txog cov khoom noj khoom haus rau cov pob kua ntses
● Cov khoom xyaw rau ntses crayfish: dej haus, roj taum pauv, taum pauv, kua ntses hoisin, suab thaj pob zeb siv lead ua ib leeg, cov txuj lom, kua txob, ntsev noj tau, cov txuj lom qaib, monosodium glutamate, kua ntses oyster (xws li xim caramel), dos, qhiav, qej, cov kua txiv hmab txiv ntoo tsw qab, kua txob Sichuan, cov txuj lom thiab cov txuj lom, disodium nucleotide, disodium succinate
Dong Yin Gong sib xyaw cov khoom xyaw pob: dej haus, roj zaub, ntsev noj tau nqaij npuas pob txha dawb kua zaub, hmoov txiv maj phaub, galangal, citronella, thiab lwm yam
● Cov khoom xyaw hauv pob khoom noj nqaij nyuj kua zaub kub: dib qaub ntsuab, dej haus, roj zaub kua zaub pob txha npua, kua txob, monosodium glutamate, kua txob ntsuab (zaub ntsuab uas tau muab dib), qhiav ntsuab (zaub ntsuab uas tau muab dib), zaub ntsuab uas tau muab dib (zaub ntsuab uas tau muab dib), ntsev noj tau, thiab lwm yam
Qwj ntses ntsim
Konjac noodles txias
Cov Lus Qhia: 225g / hnab
Cov noodles Konjac 200g (khoom tawv > 150g) + 25g crawfish sib xyaw
| Zog: | 1525KJ |
| Cov protein: | 4.7g |
| Cov rog: | 31.2g |
| Carbohydrate: | 17.1g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 3985g |
| Sodium: | 6.1mg |
Cov saj ntawm Dong Yin Gong hauv Thaib teb
Konjac noodles txias
Kev Qhia: 240g / hnab
Konjac nto 215g (khoom > 170g) + Dong Yin Gong sib tov pob 25g
| Zog: | 1314KJ |
| Cov protein: | 4.5g |
| Cov rog: | 24.3g |
| Carbohydrate: | 19.9g |
| Sodium: | 6950mg |
Golden kua zaub rog nyuj saj
Konjac noodles txias
Cov Lus Qhia: 240g / hnab
Konjac nto 215g (khoom tawv > 170g) + Golden Soup rog nyuj pob 25g
| Zog: | 1010KJ |
| Cov protein: | 6g |
| Cov rog: | 20.6g |
| Carbohydrate: | 8.6g |
| Sodium: | 6174mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Tej zaum koj kuj yuav nyiam
Koj puas tuaj yeem qhuav cov noodles konjac?
Zoo dua yog tias lawv qhuav lawm, koj tuaj yeem khaws cia ntev hauv chav ua noj. Tab sis koj tsis tuaj yeem noj nws dhau hnub nyoog. Qab heev nrog cov zaub kib, kua ntses thiab nqaij qaib/vegan.
Koj puas tuaj yeem tau cov noodles shirataki qhuav?
Lawv muaj tsawg heev saj, yog li ua haujlwm zoo nrog ntau yam khoom xyaw thiab cov kua ntses sib txawv. Cov noodles konjac feem ntau yog "ntub" thiab "qhuav", thiab kuj tuaj rau hauv cov pob sib txawv, xws li hnab, thawv, thawv ntawv ci txhuas, thiab lwm yam.
Kuv yuav ua li cas ua noj cov noodles konjac qhuav?
Muab cov noodles qhuav rau hauv lub tais, ncuav rau hauv dej npau thiab tsau rau 10 feeb. Cov noodles qhuav yuav maj mam mos. Ua kom dej npau hauv lub lauj kaub, ntxiv cov noodles, ua noj rau 10 feeb, ntxiv cov khoom xyaw, cov txuj lom thiab cov tais diav sab, thiab muab tais thiab noj.






