Qhuav konjac mov Shirataki Rice | Ketoslim Mo
Kev piav qhia txog khoom
Cov duab zoo ib yam li cov mov ib txwm, tab sis nws muaj txiaj ntsig zoo dua rau kev noj qab haus huv. Pebshirataki movnws muaj cov calories thiab carbs tsawg, yog li nws yog qhov zoo tagnrhohloov pluas nojyog tias koj tab tom sim kom poob phaus lossis tswj cov piam thaj.Sib xyaw nrog koj cov mov txhua hnub kuj pab tau.Mov konjac qhuavyog ua los ntawm cov hauv paus ntawm covtsob nroj konjacthiab muaj cov khoom xyaw huv si thiab nrhiav tau, ua rau nws yog lwm txoj hauv kev zoo tshaj plaws rau cov mov ib txwm muaj.
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Tus nqi ib txwm muaj: | Ib 200g(mov qhuav siav) |
| Zog: | 28.4kcal/119kJ |
| Tag Nrho Cov Rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 6g |
| Cov fiber | 0.6g |
| Cov protein | 0.6g |
| Sodium: | 0mg |
| Lub npe khoom: | Qhuav ShiratakiKonjac Mov |
| Kev Qhia Tshwj Xeeb: | 200g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 5Kcal |
| Nta: | tsis muaj gluten / Cov protein tsawg / Cov rog tsawg |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw muab khoom (los ntawm kev tsim qauv mus rau kev tsim khoom) 2. Ntau tshaj 10 xyoo ntawm kev paub dhau los 3. Kev pabcuam OEM ODM OBM 4. Cov qauv dawb 5. Kev txiav txim yam tsawg kawg nkaus |
Cov lus tseeb txog Shirataki Konjac Rice
Shirataki mov(los yogmov qhuav konjac) yog ua los ntawm covtsob nroj konjacthiab muaj 97% dej thiab 3% fiber.
Cov mov qhuav yuav ywj thiab muaj cov qauv zoo li jelly tom qab nqus dej thiab tsau.
Mov qhuav Konjac yog ib qho khoom noj zoo rau kev poob phaus thiab tswj qab zib, vim tias txhua 100 grams ntawm mov qhuav konjac tsuas muaj 73KJ calories thiab 4.3 grams ntawm carbohydrates, thiab cov rog thiab qab zib yog 0.
Cov qauv ntawm cov mov shirataki yuav hloov tom qab khov, yog li tsis txhob khov cov khoom ua los ntawm cov mov shirataki! Khaws cia rau qhov kub thiab txias hauv chav!
Cov Lus Qhia Ua Noj
(Qhov piv ntawm mov thiab dej yog 1:1.2)





