Mov Prebiotic Instant | Mov ua kom sov tau tus kheej | Mov Ketoslim Mo Prebiotics
Txog yam khoom
Cov mov prebiotic uas ua kom sov tau saiyooj yim heev rau kev siv txhua hnub. Nws tuaj yeem muab tso rau hauv chaw ua haujlwm lossis nqa thaum taug kev lossis mus pw hav zoov. Thaum koj tshaib plab, koj tuaj yeem noj nws yooj yim zoo li cov noodles tam sim ntawd, yog li nws tseem hu ua mov tam sim ntawd. Txhua pob hnyav 100 grams. Koj tuaj yeem ntxiv koj cov khoom qab zib nyiam lossis cov tais diav sab, xws li curry thiab risotto. Yog tias koj coj nws mus rau sab nraum zoov, tsuas yog muab cov mov tso rau hauv lub thawv, ncuav dej kub thiab tos ob peb feeb ua ntej noj.
Ketoslim Moyog ib lub tuam txhab tsim khoom konjac thiab lag luam wholesale. Koj tuaj yeem tiv tauj peb rau kev hloov kho. Txawm tias nws yog loj lossis me, peb yuav sim peb qhov zoo tshaj plaws kom tau raws li koj xav tau.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV
-
Ua kom dej npau kom txog thaum nws kub txog 100 degrees centigrade.
2. Muab tag nrho cov mov nchuav rau hauv ib lub tais loj los yog hauv lub ntim.
3. Ncuav cov dej kub, tos li 25 feeb.
4. Ntxiv qee cov tais diav lossis cov khoom xyaw uas koj nyiam.
5. Txaus siab rau koj cov pluas noj qab tam sim no!
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Prebiotic Instant mov |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 100g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, hmoov zaub, dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten / kev tshwm sim sab nraum zoov / Tub Rog |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 6Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 1.6g |
| Sodium: | 6mg |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Lo lus nug: Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Lus Teb: Tsis yog, nws muaj kev nyab xeeb rau koj noj.
Lus Nug: Vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Lus Teb: Nws raug txwv tsis pub siv hauv tebchaws Australia vim muaj kev pheej hmoo ntawm kev raug choke.
Lo lus nug: Puas yog nws zoo noj cov noodles konjac txhua hnub?
Teb: Yog tab sis tsis yog tas li.




