Mov ua ntej siav, muaj fiber ntau, Konjac mov | 0 qab zib, mov tsawg calorie | Ketoslim Mo
Txog yam khoom
Ketoslim MoCov Fiber Ntau Uas Tau Ua Ntej LawmKonjac Movyog ib yam khoom noj uas muaj fiber ntau, tsis muaj roj ntau. Nws yog ua los ntawm cov konjac ib txwm muaj thiab muaj fiber ntau, uas txhawb kev noj qab haus huv ntawm txoj hnyuv thiab tswj cov ntshav qab zib. Nws zoo tagnrho rau cov neeg txhawj xeeb txog kev noj zaub mov kom poob phaus.
Txog yam khoom
1. TSIS MUAJ ROG:Cov khoom noj uas muaj fiber ntau ua ntej nojmov konjacyog ib yam khoom noj uas muaj roj tsawg. Nws muaj roj tsawg dua piv rau cov mov ib txwm lossis lwm yam khoom noj tseem ceeb, uas pab tswj kev noj calorie. Nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov neeg uas txhawj xeeb txog kev rog dhau thiab rog ntau dhau.
2. MUAJ FIBER NTAU:Cov khoom noj uas muaj fiber ntau ua ntej nojmov konjacmuaj fiber ntau. Cov fiber ntau yog qhov tseem ceeb rau kev noj qab haus huv ntawm txoj hnyuv, txhawb kev txav mus los ntawm txoj hnyuv, tiv thaiv kev cem quav thiab pab tswj kev ntshaw. Xaiv cov fiber ntaumov konjacua ib yam khoom noj tseem ceeb tuaj yeem ua rau koj cov zaub mov muaj fiber ntau ntxiv thiab txhim kho koj txoj hnyuv ua haujlwm.
3. TSIS MUAJ GLUTEN:Cov Khoom Noj Uas Muaj Fiber Ntau Ua NtejKonjac Movyog khoom noj tsis muaj gluten rau cov neeg uas muaj kev tsis haum gluten lossis kev ntshai gluten. Gluten yog ib qho protein pom muaj nyob rau hauv ntau cov nplej, tab sis tuaj yeem ua rau muaj kev tsis xis nyob lossis tsis zoo rau qee tus neeg. Los ntawm kev xaiv cov khoom noj tsis muaj glutenmov konjac, koj tuaj yeem txaus siab rau ib qho khoom noj qab thaum nyob deb ntawm cov teeb meem ntsig txog gluten.
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Noj Haus
| Cov Lus Tseeb Txog Kev Noj Qab Haus Huv | |
| 2 feem rau ib lub thawv | |
| Qhov loj ntawm kev faib khoom | 1/2 pob (100g) |
| Tus Nqi Ib Feem Noj: | 334 |
| Cov Calories | |
| % Tus Nqi Txhua Hnub | |
| Tag Nrho Cov Rog 0.6g | 1% |
| Rog Uas Muaj Roj 0g | 0% |
| Cov Rog Trans 0g | |
| Tag Nrho Cov Carbohydrate 72g | 24% |
| Cov protein 5.1g | 9% |
| Cov Khoom Noj Muaj Fiber 8.1g | 32% |
| Tag Nrho Cov Qab Zib 0g | |
| Muaj 0g Qab Zib Ntxiv | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Tsis yog qhov tseem ceeb ntawm cov calories los ntawm cov rog, cov rog saturated, cov rog trans, cov cholesterol, cov suab thaj, vitamin A, vitamin D, calcium thiab hlau. | |
| *Feem pua ntawm Cov Nqi Txhua Hnub yog raws li kev noj zaub mov 2,000 calorie. | |
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Cov Mov Konjac Uas Muaj Fiber Ntau Ua Ntej |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Mov,hmoov konjac, hmoov txhuv nplej siab amylose (resistant) |
| Nta: | Tsis Muaj Gluten/Tsis Muaj Rog/Muaj Fiber Ntau/Tsis Muaj Sodium |
| Kev Ua Haujlwm: | Kev Poob Phaus, Kev Txo Cov Ntshav Qab Zib, Kev Hloov Khoom Noj Rau Cov Neeg Tsis Noj Nqaij |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Qhov hnyav tag nrho: | 80-120g (kho tau) |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau: | 8.1g |
| Cov Rog: | 0.6g |
| Lub Neej Txee: | 12 Lub Hlis |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom |
| 2. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub | |
| 3. OEM ODM OBM muaj | |
| 4. Cov qauv dawb | |
| 5. MOQ me me |
Duab Qhia Txog
Cov Xwm Txheej Siv Tau
Hoobkas






