kev cai konjac noodles skinny pasta Dawb qauv organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Muaj fiber ntau
• Tsis muaj nplej
• Cov carbs tsawg
• Tsis muaj gluten
• Tsis muaj GMO
Cov pasta nyias nyias muaj ntau yamglucomannan, uas yog qhov uas cov pasta konjac ua los ntawm, kuj hu ua Konjac (tag nrho cov nroj tsuag ntuj).Txo qhov hnyav, txo cov ntshav siab thiab cov ntshav qab zib, tshem cov tshuaj lom thiab tso quav, tiv thaiv mob qog noj ntshav thiab cov tshuaj calcium thiab lwm yam teebmeem. Cov hmoov txhuv nplej siab kub ze li xoom, txhua tus ntawm lawv yog lub hom phiaj rau kev txhawb nqa kev noj qab haus huv. Cov neeg mob ntshav qab zib kuj tuaj yeem noj fettuccine. Peb muaj lub kaw lus tshuaj xyuas kev nyab xeeb vim Keto-slim mo muaj ntau tshaj 10 xyoo kev paub dhau los, muaj daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, thiab lwm yam ...
Lag luam wholesale konjac noodles / 270g Shirataki Spaghetti / Zero Carb / Organic Konjac pasta
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Cov pasta organic Konjac-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb hauv Suav teb 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 5Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Puas yog cov pasta nyias nyias Keto zoo rau?
Yog, tsuas yog 2 g ntawm carbs thiab 5 calories rau txhua 83 g noj, konjac pasta zoo meej rau cov kiv cua keto-diet uas xav noj pasta. Lawv kuj yog ib qho kev xaiv zoo rau cov neeg uas noj vegan lossis gluten-free diet, lossis leej twg xav noj zaub mov zoo dua lossis hloov lawv cov pasta thaum hmo ntuj.
Txoj kev khaws cia Konjac noodle?
Cov noodles Konjac ntub dej. Yuav kom cov konjac gel ruaj khov, nws yuav tsum tau ntim rau hauv cov kua alkaline, uas ua rau cov noodles saj zoo dua. Yog tias koj khov cov noodles hauv lub tub yees, lawv yuav tawv thiab yuav cuam tshuam rau cov qauv.


