low cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Koj puas maj? Tsuas yog yaug sai sai xwb ces cov tshuaj no yuav pab tau koj zoo heev,cov noodles uas tsis muaj calorie ntaunpaj txhij noj! Lawv cov saj tsis muaj qab zib ua rau cov noodles no siv tau ntau yam, tab sis peb txoj kev nyiam noj lawv yog ua noj rau hauv kua zaub nrog cov zaub txiav, lossis kib nrog nqaij qaib thiab zaub. Ntxiv: Ib feem 4-ounce muab 15 feem pua ntawm koj cov calcium txhua hnub. Txawm hais tias qhov ntawd tsis ntau npaum li ib khob mis nyuj, nws tseem muaj ntau yam as-ham uas koj feem ntau tsis pom hauv ib lub tais ntawm noodles.
2021 Tshiab Neutral pasta Acid-free thiab alkali-free konjac noodle konjac soba noodles
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | konjac soba noodle-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 8KCal |
| Qab zib: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 0.4g |
| Sodium: | 0 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo




