Mov Konjac Muaj Protein Ntau | Qis Carb, Tsis Muaj Gluten | Ketoslim Mo
Txog yam khoom
Mov uas muaj protein ntau kuj yog ib hommov konjacNws cov khoom xyaw tseem ceeb yog cov hauv paus ntawmkonjac, uas yog nplua nuj nyob rau hauvglucomannanCov mov no muaj protein ntau (mov uas muaj portein feem ntau) tsis muaj carbohydrate ntau, keto, muaj fiber ntau, tsis muaj gluten, thiab muaj ntau yam txiaj ntsig rau lub cev:
TSIS MUAJ CALORIES:Cov Protein Siab Uas Tau Ua NtejKonjac Movmuaj calories tsawg heev, ua rau nws yog qhov kev txiav txim siab zoo rau cov neeg uas xav txo lawv cov calories noj. Nws tsuas muaj ib feem me me ntawm cov calories ntawm cov mov ib txwm muaj, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo heev rau kev poob phaus.
TSIS MUAJ CARB:Cov protein ntau uas siav ua ntej lawmmov konjackuj tsis muaj suab thaj ntau, ua rau nws tsim nyog rau cov neeg uas noj zaub mov qis-carb lossis ketogenic. Qhov no yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov neeg uas xav txo lawv cov hmoov txhuv nplej siab thaum noj hmo qab.
Tsis Muaj Gluten:Cov Mov Konjac Uas Muaj Protein Ntau Ua Ntej Ua Ntej yog tsis muaj gluten, uas yog ib qho kev xaiv zoo heev rau cov neeg uas muaj gluten paranoid lossis ua raws li kev noj zaub mov tsis muaj gluten.
Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Noj Haus
| Cov Lus Tseeb Txog Kev Noj Qab Haus Huv | |
| 2 qhov kev pabcuam rau ib lub thawv | |
| Qhov loj ntawm kev faib khoom | 1/2 pob (100g) |
| Tus Nqi Ib Feem Noj: | 351 |
| Cov Calories | |
| % Tus Nqi Txhua Hnub | |
| Tag Nrho Cov Rog 1.1g | 2% |
| Rog Uas Muaj Roj 0g | 0% |
| Cov Rog Trans 0g | |
| Tag Nrho Cov Carbohydrate 67g | 22% |
| Cov protein 16.5g | 28% |
| Cov Khoom Noj Muaj Fiber 0.6g | 2% |
| Tag Nrho Cov Qab Zib 0g | |
| Muaj 0g Qab Zib Ntxiv | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Tsis yog qhov tseem ceeb ntawm cov calories los ntawm cov rog, cov rog saturated, cov rog trans, cov cholesterol, cov suab thaj, vitamin A, vitamin D, calcium thiab hlau. | |
| *Feem pua ntawm Cov Nqi Txhua Hnub yog raws li kev noj zaub mov 2,000 calorie. | |
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Muaj Protein NtauKonjac Mov |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Mov, hmoov protein mov,hmoov konjac, hmoov txhuv nplej siab amylose |
| Nta: | Tsis Muaj Gluten/Tsis Muaj Rog Tsawg/Muaj Protein/Tsis Muaj Sodium |
| Kev Ua Haujlwm: | Poob Phaus, Txo Cov Ntshav Qab Zib, Cov Neeg Noj ZaubKev Hloov Pluas Noj |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Qhov hnyav tag nrho: | 80-120 (kho tau) |
| Carbohydrate: | 16.5g |
| Cov Rog: | 1.1g |
| Lub Neej Txee: | 12 Lub Hlis |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom |
| 2. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub | |
| 3. OEM ODM OBM muaj | |
| 4. Cov qauv dawb | |
| 5. MOQ qis |
Duab Qhia Txog
Cov Xwm Txheej Siv Tau
Hoobkas
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Kev tsim khoom konjac, qhov koj them yog qhov zoo, thiab qhov koj xav tias yog kev pabcuam saib xyuas
Cov Lus Nug Feem Ntau
100% Tsis yog GMO; Tsis tas yuav kuaj mob ua xua; Qhov sib piv ntawm cov amino acid sib npaug ntau dua, ua ke nrog cov protein taum pauv, ua tiav PDCAAS = 1; saj nruab nrab, saj mos, yooj yim rau kev tsim.
Ua kom cov ntshav qab zib ruaj khov; Tsis nqus tau thiab tsis yaj hauv dej; Crunchy; Kev lav qab; Kev noj qab haus huv zoo; Ua kom ntev satiety; Tiv thaiv kub siab; Tiv thaiv siab; Cov calories tsawg; Tsis tshua muaj viscosity; Du thiab mos; Zoo tshaj plaws prebiotics; Txhim kho kev zom zaub mov; Zoo nkauj, khaws dej siab.






