Shirataki fettuccine noodles qis calories konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Ua kom dej npau rau hauv lub lauj kaub nruab nrab. Nqus cov dej tawmcov noodles fettuccine spinachmuab cov noodles tso rau hauv ib lub colander thiab yaug hauv qab dej txias li 30 vib nas this. Muab cov noodles tso rau hauv dej npau thiab ua noj li 2-3 feeb.cov noodles zaub paj ntsuabyuav tsis ploj thaum lub sijhawm ua noj vim tias lawv tsis muaj xim. Nws yog qhov kev xaiv zoo rau pluas tshais, pluas su thiab pluas hmo, thiab koj tuaj yeem noj nws nrog kev ntseeg siab. Konjac spinach fettuccine kuj yog ib homkonjac fettuccine.
lag luam wholesale shirataki noodles nrog xoom rog pasta xoom calories konjac spinach fettuccine
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Cov noodles ntawm Konjac spinach-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus ntawm cov zaub paj ntsuab
| Zog: | 6KCal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1.6g |
| Sodium: | 0mg |
Calories ntawm Spinach Noodles
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Dab tsi yog Shirataki fettuccine noodles?
| Kauj Ruam 1 | Konjac thiab spinach tagliatne yog kev sib xyaw ntawm Asian konjac ntuj thiab spinach hmoov. Tag nrho cov pob muaj 20 calories thiab 6 grams ntawm carbs. |
| Kauj Ruam 2 | Cov noodles Shiratakiyog cov khoom noj uas muaj carbohydrate tsawg uas muaj ob peb calories rau ib qho kev pab. Shirataki noodles yog keto-friendly vim nws muaj carbohydrate tsawg |




