Mov nplej zom nrog cov pob kws | Saj ntawm mov Konjac Asian, Qis carb | Ketoslim Mo
Txog yam khoom
Konjac oatmeal mov tuabyog mov tam sim ntawd, cov khoom xyaw tseem ceeb yog oatmeal thiab konjac mov. Oats muaj ntau cov fiber ntau, thiab konjac muaj ntau glucomannan thiab cov fiber ntau, yog li qhov no yog mov noj qab haus huv nrog cov fiber ntau. Nws tuaj yeem txhawb kev zom zaub mov hauv plab hnyuv, tswj kev noj qab haus huv ntawm plab hnyuv, thiab txhim kho qhov chaw ntawm plab hnyuv. Konjac oats thiab coarse rice tsis muaj qab zib thiab kuj zoo rau cov neeg mob ntshav qab zib. Kev noj lawv ua zaub mov tseem ceeb tuaj yeem tswj lossis txo cov ntshav qab zib.
Cov yam ntxwv
• Tsis muaj rog, tsis muaj qab zib, tsis muaj calories ntau
• Muaj fiber ntau
• tsis muaj gluten
Nws tau dhau HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher thiab lwm yam ntawv pov thawj, ua rau nws yog zaub mov halal zoo meej.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac oat mov roughage |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 336g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Mov Konjac (dej, hmoov Konjac, hmoov txhuv nplej siab), cov nplej oat |
| Nta: | tsis muaj gluten / tsis muaj rog / |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
1. Qhib lub pob khoom.
2. Ntxiv cov khoom noj los yog cov kua ntses, cov tais diav rau noj.
3. Npaj noj, cov mov konjac yog cov khoom noj ceev ceev rau koj txaus siab rau.
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 316Kcal |
| Cov protein: | 1.4g |
| Cov rog: | 1.1g |
| Carbohydrate: | 14.8g |
| Sodium: | 8mg |
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov neeg kuj nug
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.






