Konjac Milkshake OEM / ODM proviate daim ntawv lo 丨Ketoslim Mo
Txog cov khoom no
Ib khob mis nyuj muaj 144 kilojoules hauv calories, thiab ib khob hamburger muaj 800 kilojoules hauv calories. Haus ib khob mis nyuj sib npaug li khiav 1 teev, ua luam dej 2 teev, thiab khiav 8 kilometers. Muaj ntau yam saj rau koj xaiv.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
Haus tam sim ntawd, tsis tas tos. Yuav noj li cas: Co kom cov hmoov sib npaug, ntxiv dej sov, co kom huv si, noj kom zoo, koj tuaj yeem muab ib khob tawm ntawm dej, ntxiv dej kub, cov mov ci thaum sawv ntxov yuav qab dua thiab muaj txiaj ntsig zoo dua
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac mis nyuj sib xyaw |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 100g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, Hmoov Konjac |
| Lub neej txee: | 12 lub hlis |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 1436kJ |
| Cov protein: | 54g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 338g |




