Konjac miracle noodles Kub muag Konjac Spinach Noodles | Ketoslim Mo
Premium Spinach Miracle Noodle
Peb lub hom phiaj
Peb lub hom phiaj yog muab cov khoom noj qab thiab ntuj rau lub zej zog kom tib neeg tuaj yeem txaus siab rau nws nrog kev thaj yeeb nyab xeeb. Noj kom zoo thiab nyob zoo.
Konjac yog dab tsi?
Nws yog ib tsob nroj ntuj uas loj hlob hauv cov roob ntawm East Asia. Cov nroj tsuag no paub dav hauv Suav teb thiab Nyiv Pooj rau nws cov txiaj ntsig kev noj qab haus huv.
Peb siv cov fiber uas tau rho tawm los ntawm cov hauv paus ntoo thiab sib tov nrog dej kom ua rau qab thiab noj qab nyob zoocov noodles spinach konjac,thiab kuj tseem tuaj yeem ua lwm yam qauv ntawm cov noodles, xws li cov noodles konjac thiab lwm yam.
Dab tsi ua rau Bueno Lean txawv?
Cov Noodles Shirataki SpinachPiv nrog rau lwm cov khoom lag luam hauv khw, peb cov noodles zoo tshaj plaws muaj me ntsis hmoov spinach ntxiv rau kom lawv muaj cov qauv zoo dua thiab saj zoo dua.
Tsis tas li ntawd xwb, cov noodles no tsis muaj ntxhiab ntses ntawm lwm cov noodles Shirataki!
Cov Noodles Muag Kub Ib lub hnab ntawm 270 g Konjac Noodle Green Health Konjac Spinach Noodles
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Spinach Noodles-Ketoslim Mo |
| Cov duab ntawm cov nqaij qaib: | Spaghetti,FettuccineTagliatelle |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/tsis muaj rog/qab zib,tsawg carbohydrate/muaj fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 6 kcal |
| Cov protein: | 0 g |
| Cov rog: | 0 g |
| Cov Rog Trans: | 0 g |
| Tag Nrho Cov Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 0 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Koj puas noj tau cov noodles shirataki txhua hnub?
| Kauj Ruam 1 | Cov noodles feem ntau yog ua los ntawm cov fiber....Yog tias koj lub cev tuaj yeem ua siab ntev rau lawv (thiab ntau tus neeg ua tsis tau), kev noj lawv qee zaum tuaj yeem pab tau, tab sis kev noj lawv txawm tias ib zaug ib hnub tuaj yeem muaj qhov tsis zoo rau koj lub cev zom zaub mov, yog li nws raug pom zoo kom muab cov as-ham sib xyaw ua ke. |
| Kauj Ruam 2 | Cov noodles Shirataki noodles no koj ua tau hau, kib, los yog noj txias thiab. Nws yuav tsis mos thaum lub sij hawm dhau mus, yog li nws haum rau cov pluas noj uas koj ua ua ntej thiab noj tom qab zoo li cov thawv noj su. |
Tej zaum koj kuj yuav nyiam
Cov noodles Miracle puas ua rau koj rog zuj zus?
Cov noodles txuj ci tseem ceeb yog cov khoom noj zoo kawg nkaus uas ua rau koj puv thiab tsis muaj calories ntau. Cov noodles no muaj ntau glucomannan, ib yam fiber uas muaj txiaj ntsig zoo rau kev noj qab haus huv. Qhov tseeb, ntau txoj kev tshawb fawb tau qhia tias glucomannan tsis yog tsuas yog pab koj poob phaus xwb, tab sis kuj ntxuav koj txoj hnyuv thiab txo qhov mob cem quav.
Vim li cas cov noodles shirataki ua rau koj quav?
Ib yam li lwm cov khoom noj uas muaj cov fiber ntau uas yaj tau hauv cov hnyuv, cov noodles shirataki tuaj yeem pab zom zaub mov thiab txhawb kom cov neeg uas muaj mob raws plab lossis cov neeg uas xav kom lawv noj cov fiber ntau ntxiv kom lawv zom zaub mov tau zoo dua. Cov noodles Shirataki tsis tau zom tag nrho. Thaum lawv txav mus los, lawv ua rau cov leeg nqaij hauv cov hnyuv ua haujlwm. Lawv ntxuav cov hnyuv thiab txhawb kom cov quav mos thaum lawv dhau mus.
Cov Miracle Noodles puas muaj txiaj ntsig zoo rau kev noj haus?
Kev Noj Haus. Qhov ntawd yog vim nws tsuas yog fiber thiab dej xwb thiab tsis muaj cov vitamins lossis minerals. Cov fiber noj haus pab tswj kev ua haujlwm ntawm lub plab hnyuv ntawm tib neeg thiab yog lub npe hu ua cov as-ham thib xya hauv tib neeg lub cev.



