Khoom noj txom ncauj konjac Ketoslim Mo sauerkraut saj zaub mov tsis muaj nqaij 22g
Txog cov khoom no:
Konjackhoom noj txom ncauj: Peb cov khoom noj txom ncauj konjac kuj hu ua LaTiao hauv Suav teb, cov duab zoo ib yam li WeiLong khoom noj txom ncauj, thiab peb cov khoom noj txom ncauj konjac yog ua los ntawm cov hauv paus konjac, Txhua yam khoom noj qab haus huv ntuj, puv nrogcov khoom noj muaj fiber, cov qauv ntawm cov khoom noj txom ncauj zoo li cov chewy konjaccov kua txoblawv muab cov tshuaj yej npuas tso rau hauv, tab sis qhov no me ntsis "crisperer".
Lwm yam saj: Muaj plaub yam saj rau koj xaiv, cov kua txob kub ntsim thiab cov kua txob pickled, qhib lub pob thiab koj yuav hnov cov ntxhiab tsw qab, cov saj sib txawv muab rau koj qhov kev xav sib txawv, yog tias koj tuaj yeem noj cov saj ntsim, sim cov ntsim, yog tias koj nyiam cov saj qaub, sim covzaub qhwvsaj.
Yooj yim nqa nrog: Txhua pob muaj 22g (20g rau qhov tsw qab), koj tuaj yeem txaus siab rau cov khoom noj txom ncauj konjac hauv tsev thiab yog tias koj xav qhia rau cov phooj ywg lossis coj nws tawm nrog koj, tsuas yog muab tso rau hauv lub hnab ris, txaus siab rau qhov saj qab txhua lub sijhawm thiab txhua qhov chaw!
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
1. Qhib lub pob khoom.
2. Npaj noj.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac khoom txom ncauj sauerkraut tsw |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 22g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, Hmoov Konjac, Kua txob Pickled (kua txob millet), roj rapeseed, hmoov txhuv nplej siab, ntsev noj tau, kua txob, qab zib dawb, txuj lom, cov poov xab extract, Cov khoom noj khoom haus additives (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence noj tau |
| Lub neej txee: | 9 lub hlis |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 295kJ |
| Cov protein: | 1.1g |
| Cov rog: | 3.2g |
| Carbohydrate: | 4.5g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 7.2g |
| Sodium: | 1380mg |
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Khoom noj txom ncauj konjac yog dab tsi?
Thaum xub thawj siab ib muag, tej zaum yuav xav tias cov khoom noj txom ncauj no yog ua los ntawm ntses cw los yog ntses octopus. Tiam sis qhov tseeb, cov khoom noj txom ncauj no yog ua los ntawm hmoov konjac. Lawv tau ntim ib lub zuj zus kom yooj yim noj, yog li koj tuaj yeem nqa mus rau txhua qhov chaw uas koj xav tau. Txhua lub hnab tsuas yog li ntawm 26kcal, uas yog qhov zoo rau kev noj txom ncauj.
Weilong khoom noj txom ncauj yog dab tsi?
Weilong Foods yog ib hom khoom noj txom ncauj uas tsim thiab tsim cov noodles ntsim, cov khoom noj qhuav qhuav, thiab lwm yam khoom noj txom ncauj.
Weilong qab dab tsi?
Cov Ntaub Ntawv Dav Dav ntawm Weilong Delicious Global Holdings.
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.

Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb





