Cov noodles konjac zoo fettuccine konjac shirataki rau kev poob phaus | Ketoslim Mo
• Muaj fiber ntau
Yuav luag tsis muaj calories (8 calories ib 200 grams nruab nrab),Cov noodles konjacyog ua nroghmoov konjac,cov hauv paus uas ua rau hmoov nplej thiab tom qab ntawd ua rau cov noodles ntawm ntau qhov dav. Lawv muaj calories tsawg heev, 270 grams ib pob, uas yog ib tus neeg qhov loj me, thiab lawv puv vim lawv muaj cov fiber ntau. Tsis zoo li kuvcov noodles tam sim ntawd, nws siv sijhawm 3-5 feeb los ua noj thiab yooj yim noj
cov khoom noj khoom haus zoo gluten dawb konjac noodles ntim Instant Spaghetti nrog cov kab ntshiab konjac oat fettuccine
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Oat Fettuccine-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 8Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Vim li cas ho xaiv peb?
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
• Cov qauv pub dawb
• MOQ qis
• Kev ntim khoom raws li qhov koj xav tau
• Muaj peev xwm tshawb nrhiav thiab tsim kho tshiab
• Khoom zoo tshiab
• Kev Pabcuam 1-1
• Kev xa khoom 24 teev
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Kuv puas noj tau cov noodles konjac txhua hnub?
Konjac glucomannan, cov khoom noj muaj ntau cov dej soluble dietary fiber, nws muaj ntau yam haujlwm, kuv lub khw nplooj ntawv pem hauv ntej thiab cov xov xwm tau qhia txog cov khoom noj konjac, kev tsim cov khoom noj konjac gel saj cov tais diav, crisp thiab refreshing, yog qhov zoo tagnrho ntawm cov khoom zoo nkauj, tab sis nws tsis pom zoo kom noj txhua hnub, yuav tsum tau ua kom muaj zog ntau dua li dej ntau.
vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Cov noodles Konjac muaj ob npaug ntawm cov fiber ntau dua li cov pasta ib txwm muaj. Nws cov fiber glucomannan, uas yog cov fiber hauv paus konjac, ua rau lub plab o thiab ua rau muaj kev xav tias puv. Siv ua tus neeg sawv cev tuab hauv qee yam khoom noj. Hauv tebchaws Australia, nws raug txwv tsis pub siv ua cov tshuaj ntxiv hauv xyoo 1986 vim nws muaj peev xwm ua rau mob caj pas thiab thaiv lub plab.
Cov noodles konjac puas muaj 0 calories?
Yuav luag tsis muaj calorie (qhov nruab nrab 8 calories rau txhua 200g) cov noodles konjac yog ua los ntawm cov hauv paus ntawm cov nroj tsuag konjac (konnyaku), uas yog ua hmoov ua ntej hloov mus ua cov noodles ntawm ntau qhov dav. Lawv muaj calorie tsawg heev, tab sis tseem puv, vim lawv muaj fiber ntau heev.



