Cov noodles konjac qhuav Cov noodles noj qab haus huv zoo tshaj plaws ntawm spinach konjac | Ketoslim Mo
Txog cov khoom no
Qhuavcov noodles konjackuj hu uaCov noodles Shirataki or Cov noodles txuj ci tseem ceebKonyaku (tseem hu ua konjac lossis konnyaku) yog cov khoom noj Nyiv Pooj ib txwm muaj thiab ua los ntawm cov zaub hauv paus Konyaku. Feem ntau cog rau sab hnub tuaj, Suav teb thiab Nyiv Pooj. Nws yog ib qho yooj yim thiab noj qab haus huv carbohydrate hloov, qis calories,tsis muaj glutenthiab vegan/vegetarian. Nws nqus cov saj ntawm cov zaub mov ua noj nrog nws, ua rau nws saj qab. Dab tsi ntxiv, cov noodles konjac qhuav yog keto tus phooj ywg thiabkhoom noj qab zib, uas ua rau nws yog qhov hloov pauv pluas noj zoo tshaj plaws rau lawv. Thiab vim yog cov fiber uas yaj tau, tib neeg yuav xav tias puv thaum kawg noj tsawg dua. Qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau kev poob phaus.
Cov cim npe khoom
| Lub npe khoom: | Cov noodles konjac qhuav |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 100g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Hmoov taum pauv ntsuab, Dej |
| Cov Rog (%): | 2% |
| Nta: | tsis muaj gluten/, rog tsawg/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Yuav Siv/Siv Li Cas
1. Muab dej npau rau hauv lub lauj kaub thiab muab cov hmoov konjac qhuav rau hauv.
2. Ua kom cov noodles xoob thiab ua kom npau li 5 feeb.
3. Nqus dej kom zoo thiab tom qab ntawd ntxiv cov kua ntses lossis cov txuj lom rau nws, txaus siab rau koj cov pluas noj!
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 369Kcal |
| Cov protein: | 14.9g |
| Cov rog: | 0.9g |
| Carbohydrate: | 74g |
| Sodium: | 18mg |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Dab tsi yog qhuav konjac?
Pob ntawm cov konjac qhuav dawb noodles ntev yog cov noodles ib txwm ua los ntawm konjac, uas feem ntau muag tshiab hauv lub hnab ntim dej. Txawm li cas los xij, cov khoom tshiab no tau ziab thiab nias los ntawm lub tshuab ua lub voj voog, oblong, uas ua rau nws yooj yim dua rau khaws cia thiab ua noj.
Koj puas tuaj yeem tau cov noodles shirataki qhuav?
Lawv muaj tsawg heev saj, yog li ua haujlwm zoo nrog ntau yam khoom xyaw thiab cov kua ntses sib txawv. Cov noodles konjac feem ntau yog "ntub" thiab "qhuav", thiab kuj tuaj rau hauv cov pob sib txawv, xws li hnab, thawv, thawv ntawv ci txhuas, thiab lwm yam.
Kuv yuav ua li cas ua noj cov noodles konjac qhuav?
Muab cov noodles qhuav rau hauv lub tais, ncuav rau hauv dej npau thiab tsau rau 10 feeb. Cov noodles qhuav yuav maj mam mos. Ua kom dej npau hauv lub lauj kaub, ntxiv cov noodles, ua noj rau 10 feeb, ntxiv cov khoom xyaw, cov txuj lom thiab cov tais diav sab, thiab muab tais thiab noj.
Cov noodles konjac puas zoo rau koj?
Tau kawg, cov noodles konjac tsis yog tsuas yog txo koj qhov hnyav, txo cov ntshav qab zib, tab sis kuj tseem txo qhov mob cem quav los ntawm kev ntxuav cov hnyuv. Yog tias koj xav kom noj qab haus huv, kev noj zaub mov zoo thiab kev tawm dag zog yog qhov tseem ceeb.




