Cov noodles instant Konjac zaub mov Ketoslim-mo qab heev Vermicelli Sauerkraut Flavor
Txog cov khoom no:
Cov pasta nyias nyias:nws yuav zoo li cov pasta (spaghetti) ib txwm muaj, tab sis lawv zoo dua rau koj txoj kev noj qab haus huv. Peb cov pasta nyias nyias uas ib txwm nrov yogcov noodles uas tsis muaj calorie ntau, yog li nws zoo meej rauhloov pluas noj.
Daim ntawv qhia ua zaub mov qub: Cov noodles txuj ci tseem ceeb lossis tag nrho cov khoom lag luam yog ua los ntawmtsob nroj konjac(ntxiv rau dej txiv qaub ntsuab los pab cov noodles kom lawv cov duab zoo li qub). Nws yog tib txoj kev uas cov pov thawj Buddhist uas tau tsim cov noodles noodles no tau ua rau ntau tshaj 1,400 xyoo dhau los hauv Suav teb thaum ub thiab Nyiv!
Lwm yam saj: Cov calories tsawg, carb tsawg lossis gluten tsis tau txhais hais tias koj tsis tuaj yeem txaus siab rau cov tais diav qab, peb muab ntau yam rau kojcov sajxaiv, xaiv ib qho los pib koj txoj kev noj qab haus huv tshiab tam sim no!
Cov txiaj ntsig ntau: Ua los ntawmcov cag konjac, uas muaj cov fiber ntau hauv kev noj haus, muaj ntauGlucomannanNws tau pom tias pab txo cov ntshav qab zib hauv cov neeg uas muaj ntshav qab zib thiab tsis kam insulin. Vim tias cov fiber viscous qeeb qeeb rau kev zom zaub mov hauv plab, cov ntshav qab zib thiab cov insulin nce qeeb dua thaum cov as-ham raug nqus mus rau hauv koj cov ntshav. Lawv cov fiber viscous qeeb qeeb rau kev zom zaub mov hauv plab, yog li koj nyob puv ntev dua thiab thaum kawg noj tsawg dua.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
1. Qhib lub pob khoom.
2. Npaj txhij noj, cov no konjac instant noodle tuaj yeem noj tau yam tsis tas tos.
3. Txhua yam koj yuav tsum txhawj txog yog tias koj yuav hnov nrov npaum li cas thaum txaus siab rau qhov kev hloov pauv spaghetti zoo li no.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac instant noodle-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 180g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Cov Rog (%): | 64Kcal |
| Nta: | tsis muaj gluten / Tsis muaj carbohydrate / |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 64Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 2.6g |
| Carbohydrate: | 7.4g |
| Sodium: | 1026mg |
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Cov neeg kuj nug
konjac zaub mov yog dab tsi | Ketoslim Mo
Dab tsi yog Skinny Pasta Konjac Noodles?
Cov nyhuv ntawm konjac oat surface muaj dab tsi? Ketoslim Mo
Vim li cas konjac thiaj hu ua cov khoom noj khoom haus zoo tshaj plaws | Ketoslim Mo
Puas txaus ntshai noj cov noodles Shirataki uas tsis muaj calorie thiab tsis muaj carb txhua hnub? | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
konjac zaub mov yog dab tsi | Ketoslim Mo
How to make konjac | Ketoslim Mo
Cov nyhuv ntawm konjac oat surface muaj dab tsi? Ketoslim Mo
Vim li cas konjac thiaj hu ua cov khoom noj khoom haus zoo tshaj plaws | Ketoslim Mo
Puas txaus ntshai noj cov noodles Shirataki uas tsis muaj calorie thiab tsis muaj carb txhua hnub? | Ketoslim Mo
Kawm ntxiv...
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb








