Skinny Konjac pasta Vegan Tomato Flavor Ketoslim Mo cov khoom noj ntuj Vermicelli
Cov noodles tam sim ntawd, txiv lws suav tsw, ib qho ntawm peb cov koob muag zoo tshaj plaws. Feem ntau hu ua shiratakicov noodles, cov noodles konjac yog cov noodles ua los ntawm cov corm ntawm cov konjac yam. Nws yog ib qho yooj yim, yuav luag translucent noodle uas siv cov saj ntawm txhua yam nws tau ua ke nrog. tseem hu ua Miracle noodles, Shirataki noodles, tsis zoo li lwm cov koob, cov noodles instant muaj zog ntau dua, tseem muaj fiber ntau, ntau carb (tsawg dua li cov noodles ib txwm), qhov noCov kua txob ntsuab(spaghetti) yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau kev yooj yim, koj tuaj yeem txaus siab rau koj cov pluas noj qab thaum koj tau txais kev xa khoom.
| Lub npe khoom: | instant txiv lws suav noodle |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 180g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Lub neej txee: | 9 lub hlis |
| Nta: | tsis muaj gluten / fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 254KJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 1.7g |
| Carbohydrate: | 8.2g |
| Sodium: | 980 mg |
| Cov fiber: | 6.4g |
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.

Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.







