Hoobkas ncaj keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Yuav cov noodles konjac qhov twg
Ketoslim MoUa ib lub tuam txhab muab kev pabcuam catering ib zaug xwb, peb muab cov khoom zoo tshaj plaws ntawm tus nqi zoo tshaj plaws rau koj lub tsev noj mov, bar, supermarket, chav ua noj, gym, khw muag khoom noj me me thiab ntau ntxiv.
Peb lub hom phiaj tsis yog tsuas yog muab rau peb cov neeg siv khoom nrogcov khoom lag luam wholesale zoo tshaj plawsntawm tus nqi qis tshaj plaws, tab sis kuj tseem yuav muab kev pabcuam zoo rau ib tus neeg thiab kev xa khoom sai. Peb tau ua haujlwm hauv kev lag luam konjac rau ntau tshaj kaum xyoo, peb muaj lwm yamcov noodles konjacPeb tau ua haujlwm hauv kev lag luam konjac tau ntau tshaj kaum xyoo, thiab peb muaj kev sib txuas lus zoo nrog cov khw noj mov, cov chaw ua noj ua haus thiab cov kws tshaj lij kev pabcuam zaub mov thoob plaws lub tebchaws. Peb vam tias yuav yog ib lub khw muag khoom noj rau txhua yam koj xav tau.
Qab zib tsis muaj konjac pasta gluten dawb ntub konjac spaghetti noodles Konjac udon noodles
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | konjac udon noodle-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac,Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib,tsawg carbohydrate/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 4KCal |
| Qab zib: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 3.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Ob peb yam me me txog kev siv konjac
| Kauj Ruam 1 | Txij li thaumcov khoom siv konjactuaj yeem deform thiab lwj tsis tas yuav khaws dej, kev siv dej lye los khaws cov khoom noj hauv lub hnab (tsis ntxiv cov tshuaj preservatives) khaws cov duab ntawm cov khoom noj konjac, nrog rau saj zoo dua. |
| Kauj Ruam 2 | Cov khoom noj Konjac muaj ntau cov fiber ntau, tab sis tsis tuaj yeem muab zog thiab protein txaus, yog li nojkhoom noj konjactib lub sijhawm, nco ntsoov phim qee cov txiv hmab txiv ntoo, zaub thiab nqaij ntawm cov zaub mov oh, yog li ntawd zoo dua rau kev noj qab haus huv. |




