konjac cag zaub mov konjac vegan zaub mov | Ketoslim Mo
Txog cov khoom no
Cov khoom noj hauv paus Konjac: Cov khoom noj hauv paus Konjac suav nrogcov noodles konjac, cov noodles shirataki, cwj mem konjac,cov khoom noj txom ncauj konjac, thiab lwm yam. qhov no hu ua konjac lamb belly. Ua los ntawm cov hauv paus cog konjac, uas tseem hu uakonnyakuLub npe Latin rau cov nroj tsuag konjac
yogAmorphophallusCov neeg kuj hu nws ua konjaku, ntxhw yam, dab tus nplaig, nab xib teg, thiab voodoo lily. Lub noob ntawm cov nroj tsuag - qhov ntawm cov nroj tsuag uas loj hlob hauv av - muaj ibcov fiber uas yaj tauhu ua glucomannan.
Cov khoom noj hauv paus konjac no zoo li lub plab plaub hau, tab siszaub mov vegan, siv daim ntawv qhia ua zaub mov hauv ntau txoj kev xws li lub lauj kaub kub, khoom noj txom ncauj, cov tais diav sab.. cov khoom noj tsis muaj calorie, hloov pauv zoo tagnrho rau cov neeg uas noj zaub mov kom poob phaus, kuj zoo rau cov neeg mob ntshav qab zib.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
1. Npaj lub lauj kaub kub, ua kom npau.
2. Qhib lub pob khoom. yaug cov khoom noj vegan li 1 txog 2 feeb.
3. Muab lawv tso rau hauv lub lauj kaub kub, thiab tom qab ntawd yaug lawv hauv lub lauj kaub, rau ob peb feeb lossis tsuas yog rhaub nws raws li koj nyiam.
3. Txhua yam koj yuav tsum txhawj txog yog tias koj yuav hnov nrov npaum li cas thaum txaus siab rau qhov kev hloov pauv spaghetti zoo li no.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Konjac lauj kaub kub yaj plab |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 500g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej, Hmoov Konjac |
| Lub neej txee: | 12 lub hlis |
| Nta: | tsis muaj gluten / Cov protein tsawg / Cov fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 97kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 4.6g |
| Sodium: | 0mg |
Cov neeg kuj muaj kev txhawj xeeb txog:
Cov khoom noj twg muaj cov cag konjac?
Cov khoom noj uas muaj cov fiber ntau, zoo li peb cov konjac noodles, konjac mov thiab khoom noj txom ncauj, thiab lwm yam.
Puas noj tau konjac zoo?
Cov hauv paus konjac nyoos yog lom, cov neeg noj qab haus huv zoo tib yam tuaj yeem noj nws tshwj tsis yog tias ua xua.
Vim li cas konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Vim nws muaj peev xwm ua rau mob caj pas thiab txhaws lub plab. Australia txwv tsis pub siv nws ua khoom noj ntxiv rau xyoo 1986.
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.




