Cov noodles xoom calorie tag nrho cov khoom noj khoom haus lag luam wholesale Konjac kelp noodles | Ketoslim Mo
Txhua 100 grams ntawmcov noodles uas tsis muaj calorietag nrhocov khoom nojTus nqi calorie sib npaug li 1 lub qos yaj ywm kib thiab 0.2 txiv tsawb, tsawg dua cov calories noj sib npaug rau cov poj niam ib txwm khiav 1 teev, ua luam dej 1.5 teev, yoga 3 teev,pasta tsawg-carb, saj Q ua si muaj zog, tuaj yeem kib, ua kom npau, kua zaub, sib tov
Lag luam wholesale qis carb konjac spaghetti ntshiab ntub noodles Konjac kelp noodles
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | cov khoom noj khoom haus tag nrho konjac kelp noodles-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib, tsawg carb/ntau fiber |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,tsis muaj cov noodles konjac |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 4KCal |
| Qab zib: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 3.1g |
| Sodium: | 0mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Cov noodles twg tsis muaj calories?
| Cov Khoom Noj Txawv Txawv Miracle Noodles Tag Nrho | Cov noodles Shiratakiyog ua los ntawm glucomannan, ib qho fiber rho tawm los ntawm cov hauv paus ntawm konjac. Vim tias cov fiber hla dhau koj txoj hnyuv yam tsis tau zom thiab ua rau koj xav tias puv, Wholefoods shirataki noodles yeej tsis muaj calorie thiab carb-free. |
| Cov Khoom Noj Tag Nrho | Yam twg zoo dua rau kev noj qab haus huv dua, mov dawb los yog movcov noodles konjacCov khoom noj tag nrho?... Piv txwv li, 100 grams ntawm cov mov dawb muaj 175 calories. Tsib caug grams ntawm cov noodles (qhuav, nyoos) kuj muaj tib tus lej ntawm cov calories. Yog li tib tus nqi ntawm cov noodles (piv txwv li, 100g) yuav muab ntau calories |
| Calories ntawm Kelp Noodles | Calories 6 |
Tej zaum koj kuj yuav nyiam
Konjac: Cov ntaub ntawv ntxaws ntxaws
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) yog ib hom tshuaj ntsuab uas yog los ntawm tsev neeg Araceae, thiab nws muaj keeb kwm los ntawm sab qab teb sab hnub tuaj Asia. Nws yog cog rau sab qab teb thiab sab hnub tuaj Suav teb thiab Nyab Laj teb. Nws cov paj yog tsim los ntawm ib lub paj spathe xim av tsaus nti, nrog rau ib lub tuber tuab uas tuaj yeem loj hlob txog li 30 cm hauv txoj kab uas hla.
Cov noob qhuav thiab pulverized hu ua hmoov konjac, uas tau txais konjac glucomannan1.
Keeb kwm
Konjac tau siv nyob rau hauv Suav teb, Nyiv Pooj thiab East Asia ua zaub mov.
Cov txiaj ntsig
Glucomannan yog ib hom fiber uas yaj tau uas ua rau koj xav tias puv npo thiab pab koj poob phaus.




