cov noodles txuj ci tseem ceeb tag nrho cov khoom noj Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
Qhov txawv ntawm oatmeal thiabpasta(los yog spaghetti) yog tias cov pasta nyias dua thiab oat lasagna dav dua, tab sis lawv tau ua nroghmoov konjac, ib tugcov khoom noj keto organicCov konjac uas tsis muaj carbohydrate ntau ua rau koj lub plab huv dua
OEM & ODM Cov noodle Shirataki Qab Nrog Gluten Dawb konjac zaub mov tsis muaj nqaij Konjac oat lasagne
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Oat Lasagne-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib,tsawg carbohydrate/muaj fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 8Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 4g |
| Sodium: | 0mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Tej zaum koj yuav nyiam Alao:
Cov khoom noj muaj txiaj ntsig ntawm konjac | Ketoslim Mo
Cov Lus Qhia Rau Kev Yuav Konjac Noodles Hauv Kev Muag Khoom Loj | Ketoslim Mo
Yuav ua li cas kom sov cov miracle noodles丨Ketoslim Mo
Feem ntau yuav ua li cas thauj cov khoom noj konjac mus txawv teb chaws? Hom kev thauj mus los yog dab tsi?
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb




