Chaw tsim tshuaj paus qhuav shirataki noodles 75g qhuav konjac noodles | Ketoslim Mo
Cov Noodles Konjac Qhuav
Yuav noj li cas:
Soak konjackcov noodles konjac qhuavmuab tso rau hauv dej li 30 feeb, muab tsau kom mos, ces yaug nrog dej huv. Koj siv tau ua cov noodles tseem ceeb lossis ua cov tais diav ib sab xws li lauj kaub kub, kua zaub, thiab lwm yam.
Yog tias koj tab tom sim qhuavcov noodles shiratakithawj zaug, nws raug pom zoo kom koj noj ib feem me me ua ntej kom tsis txhob o thiab tsis xis nyob.
Tsis muaj saj thiab qab heev! Tsuas yog noj nrog koj cov kua ntses nyiam! shirataki noodles qhuav zoo ib yam liketo yam noodlesvim tias lawv muaj qhov saj me me heev, uas txhais tau tias lawv zoo meej rau kev ntxiv cov txuj lom thiab ua txhua yam tais diav uas koj npau suav txog.
Qhov twg yuav shirataki noodles
Ketoslim MoUa ib lub tuam txhab muab kev pabcuam catering ib zaug xwb, peb muab cov khoom zoo tshaj plaws ntawm tus nqi zoo tshaj plaws rau koj lub tsev noj mov, bar, supermarket, chav ua noj, gym, khw muag khoom noj me me thiab ntau ntxiv.
Peb lub hom phiaj tsis yog tsuas yog muab rau peb cov neeg siv khoom nrogcov khoom lag luam wholesale zoo tshaj plawsntawm tus nqi qis tshaj plaws, tab sis kuj tseem yuav muab kev pabcuam zoo rau ib tus neeg thiab kev xa khoom sai. Tau ua haujlwm hauv kev lag luam konjac tau ntau tshaj kaum xyoo thiab muaj cov neeg sawv cev thoob plaws lub tebchaws nrog peb, peb txaus siab rau kev tsim kom muaj kev sib raug zoo nrog cov khw noj mov, cov chaw ua noj ua haus thiab cov kws tshaj lij kev pabcuam zaub mov thoob plaws lub tebchaws thiab vam tias yuav dhau los ua lub khw muag khoom rau txhua yam koj xav tau zaub mov lag luam wholesale.
75g Cov noodles konjac qhuav uas tsis muaj roj ntau cov khoom noj keto nrog cov kua ntses
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Noodles Qhuav -Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 75g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib, tsawg carb/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,noodles rau kev poob phaus |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 21Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 4.9g |
| Cov khoom noj muaj fiber ntau | 0.7g |
| Sodium: | 6.1mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Cov noodles shirataki puas qhuav?
| Kauj Ruam 1 | Cov khoom noj KonjacFeem ntau cov khoom noj uas khaws cia nrog dej yuav tsis qhuav. Qhov zoo yog tias lawv tsis muaj ntxhiab tsw zoo li Shirataki, thiab lawv qhuav thiab yooj yim thauj thiab khaws cia. Nws yuav luag tsis muaj saj, tab sis yooj yim nqus tau feem ntau cov kua ntses, xws li cov khoom qab zib hauv ramen, kua ntses taum pauv, lossis kua ntses kib. |
| Kauj Ruam 2 | Cov noodles qhuav no, ib lub hnab me me yog 75 grams, ib lub hnab me me tuaj yeem yog qhov hnyav ntawm ib tus neeg, yog tias koj feem ntau noj ntau dua, koj tuaj yeem muab 2 daim los ua noj oh |
Koj puas tuaj yeem qhuav cov noodles konjac?
Zoo dua yog tias lawv qhuav lawm, koj tuaj yeem khaws cia ntev hauv chav ua noj. Tab sis koj tsis tuaj yeem noj nws dhau hnub nyoog. Qab heev nrog cov zaub kib, kua ntses thiab nqaij qaib/vegan.
Koj puas tuaj yeem tau cov noodles shirataki qhuav?
Lawv muaj tsawg heev saj, yog li ua haujlwm zoo nrog ntau yam khoom xyaw thiab cov kua ntses sib txawv. Cov noodles konjac feem ntau yog "ntub" thiab "qhuav", thiab kuj tuaj rau hauv cov pob sib txawv, xws li hnab, thawv, thawv ntawv ci txhuas, thiab lwm yam.
Kuv yuav ua li cas ua noj cov noodles konjac qhuav?
Muab cov noodles qhuav rau hauv lub tais, ncuav rau hauv dej npau thiab tsau rau 10 feeb. Cov noodles qhuav yuav maj mam mos. Ua kom dej npau hauv lub lauj kaub, ntxiv cov noodles, ua noj rau 10 feeb, ntxiv cov khoom xyaw, cov txuj lom thiab cov tais diav sab, thiab muab tais thiab noj.






