konjac noodles noj Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Muaj ntau txoj hauv kev noj nws: Txias cov cw, qhib lub pob, ntxuav lubkhoom nojua ntej, muab tso rau hauv lub lauj kaub thiab ua noj rau 5 feeb, tshem tawm, muab cov tais diav thiab cov txuj lom tso rau, txoj kev thib ob noj: Thaum ua tiav thiab tshem tawm, nws tuaj yeem kib nrog lwm cov nqaij lossis cov tais diav sab, uas zoo meej rau cov neeg tsis noj nqaij vegan.nws
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac Shrimp Vegan Khoom Noj-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 5Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb





