konjac Oat Noodles Ketoslim Mo qab Diabetes food shirataki pasta
Txog cov khoom no
Konjac oat noodles yog ib hom ntawm peb cov khoom noj khoom haus oatketo-phooj ywg cov khoom noj konjac, kuj hu uaCov noodles shirataki or Cov txuj ci tseem ceeb ntawm cov noodles oat, tsis zoo li lwm cov series, qhov nocov noodles konjacsib xyaw nrog hmoov nplej oat thiabhmoov konjac, ntxiv cov oat fiber rau hauv cov khoom sib xyaw tsis yog tsuas yog ua kom cov noodles zoo li cov qe noodles ib txwm muaj tab sis kuj ua rau cov txiaj ntsig ntawm cov khoom noj khoom haus ntawm cov noodles ntau ntxiv. yog vim li cas nws thiaj li hu ua "Cov Noodle Txuj Ci Tseem CeebUa los ntawmtsob nroj konjac, cog rau sab qab teb sab hnub tuaj Asia, feem ntau yog Tuam Tshoj thiab Nyiv Pooj. Cov nroj tsuag no muaj cov fiber ntau. Ua rau peb cov khoom hloov pauv pluas noj zoo meej rau cov neeg poob phaus.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV
-
1. Kib cov dos, kua ntses, kua ntses, thiab roj txiv laum.
2. Muab zaub rau hauv lub lauj kaub.
3. Ntxiv cov noodles thiab do kom zoo.
4. Ntxiv ntsev thiab saj nws.
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | cov noodles konjac |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Hmoov nplej oat, Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/ |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 9Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.





