shirataki lasagna noodles 270 g konajc soybean txias noodle | Ketoslim Mo
Shirataki lub taum pauv lasagnatuaj yeem pab tau ntau txoj hauv kev: Ua ntej, ua mob khaub thuaspasta nyias nyias, ntxuav lub lasagna ob zaug, ua kom npau rau hauv lub lauj kaub rau tsib feeb, tshem cov noodles, cia kom txias, thiab noj nrog cov kua ntses. Qhov thib ob, koj tuaj yeem ua kua zaub, muab qee cov nqaij ntshiv thiab zaub qab dua, ib pob ntawmcov noodles konjacyog 270g, ib feem loj
Cov noodle konjac zoo tshaj plaws uas muaj shirataiki lasagna ib lub hnab ntawm 270 g konajc soybean txias noodle
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Konjac taum pauvKonjac Cov Noodles Txias-Ketoslim Mo |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, Dej, hmoov taum pauv |
| Nta: | tsis muaj gluten/rog/qab zib, tsawg carb/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb 5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 11Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 1g |
| Sodium: | 0mg |
Tus Nqi Khoom Noj Khoom Haus
Kev Hloov Pluas Noj Zoo Tshaj Plaws - Cov Khoom Noj Khoom Haus Zoo
Pab txo qhov hnyav
Calories tsawg
Qhov chaw zoo ntawm cov khoom noj muaj fiber ntau
Cov fiber ntau uas yaj tau
Txo cov roj cholesterol hauv cov ntshav
Keto phooj ywg
Kev txo qis ntshav qab zib
Cov qauv noj mov taum pauv txias
| Kauj Ruam 1 | Txoj Kev 1: yaug nrog dej, raws li tus neeg nyiam saj, zaub, nqaij thiab lwm yam tuaj yeem noj tau. Yooj yim heev thiab yooj yim. Txoj Kev 2: tom qab qhib lub hnab, yaug cov noodles rau 3 feeb, rhaub dej hauv lub lauj kaub, muab cov noodles rau hauv lub lauj kaub, npau rau 5 feeb, coj mus rau ib lub rhaub, muab ntsev thiab cov txuj lom thiab cov tais diav sab kom khaws thiab noj. Txoj Kev 3: nias lub lauj kaub kub Cov neeg Suav nyiam noj lub lauj kaub kub. Ntxuav cov taum kom txias ua ntej, muab tso rau ntawm lub phaj, tos kom lub lauj kaub kub npau, ua noj li 2 feeb, thiab tom qab ntawd koj tuaj yeem noj nws. |




