cov khoom konjac Vegan zaub mov noj qab haus huv Ketoslim Mo Lub lauj kaub kub dawb plaub hau plab
Txog cov khoom no
Cov khoom Konjac: Cov khoom Konjac suav nrogshirataki mov, cov nqaij qaib shirataki, cwj mem konjac,cov khoom noj txom ncauj konjac, thiab lwm yam. nws hu ua dawb konjac plaub hau plab. rho tawm los ntawmcov cag konjac, uas kuj hu ua konnyaku, Lub npe Latin rautsob nroj konjac
yogAmorphophallusCov neeg kuj hu nws ua konjaku, elephant yam, dab tus nplaig, nab xibtes, thiab voodoo lily. Lub noob ntawm cov nroj tsuag - qhov ntawm cov nroj tsuag uas loj hlob hauv av - muaj cov fiber yaj tau hu uaglucomannan.
Qhov nocov cag konjaccov khoom noj zoo li lub plab muaj plaub, xim dawb, saj tom, tab siszaub mov vegan, siv cov zaub mov txawv hauv ntau txoj kev xws li lub lauj kaub kub, khoom noj txom ncauj, cov tais diav sab .. cov duab zoo li cov nqaij plaub hau plab, cov khoom noj tsis muaj calorie, hloov pauv zoo tagnrho rau cov neeg uas noj zaub mov kom poob phaus, kuj zoo rau cov neeg mob ntshav qab zib.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV:
1. Ua kom lub lauj kaub kub txog thaum nws npau.
2. Yaug lub plab plaub li 1 txog 2 feeb.
3. Muab lawv tso rau hauv lub lauj kaub kub, thiab tom qab ntawd yaug lawv hauv lub lauj kaub, rau ob peb feeb lossis tsuas yog rhaub nws raws li koj nyiam.
3. Tsuas yog txaus siab rau cov zaub mov qab xwb.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | Dawb konjac plaub plab |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 500g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Dej,Hmoov Konjac |
| Lub neej txee: | 12 lub hlis |
| Nta: | tsis muaj gluten / Cov protein tsawg / Cov rog tsawg |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib, cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb muab khoom Tuam Tshoj 2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 73kJ |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
Cov Lus Nug thiab Lus Teb:
Vim li cas konjac thiaj raug txwv?
Txwv tsis pub siv cov khoom qab zib los ntawm European Commission vim muaj kev phom sij rau menyuam yaus.
Yogcov noodles konjacphem rau koj?
Tsis yog, Kev tshawb fawb tau pom tias konjac yuav pab txo cov roj cholesterol tag nrho, LDL (phem) roj cholesterol, thiab triglycerides.
Puas yog konjac raug txwv hauv tebchaws Australia?
Yog, vim muaj tej yam txaus ntshai rau menyuam yaus.
Ntau yam khoom los tshawb nrhiav
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.

Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Tsis yog, nws yog ua los ntawm cov fiber uas yaj tau hauv dej, uas pab kom poob phaus.
Vim li cas cov cag konjac thiaj raug txwv hauv tebchaws Australia?
Txawm hais tias cov khoom no yog tsim los kom noj los ntawm kev maj mam nias lub thawv, tus neeg siv khoom tuaj yeem nqus cov khoom tawm nrog lub zog txaus kom nws nkag mus rau hauv lub trachea yam tsis tau xav txog. Vim yog qhov txaus ntshai no, European Union thiab Australia txwv tsis pub siv Konjac txiv hmab txiv ntoo jelly.
Cov noodles konjac puas ua rau koj mob?
Tsis yog, ua los ntawm cov hauv paus konjac, uas yog ib hom nroj tsuag ntuj, cov noodle konjac uas tau ua tiav yuav tsis ua rau koj raug mob.
Puas yog konjac noodles Keto?
Cov noodles Konjac yog cov keto-friendly. Lawv yog 97% dej thiab 3% fiber. Fiber yog ib qho carb, tab sis nws tsis muaj kev cuam tshuam rau insulin.





