Cov khoom noj muaj fiber ntau hauv paus konjac tag nrho cov khoom noj kub kub plab muaj plaub hau tsawg calorie ntau fiber ntau
About Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. yog ib lub chaw tsim khoom ntawmkhoom noj konjacNrog cov khoom siv kuaj mob zoo thiab lub zog muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Cov Cim Npe Khoom
| Lub npe khoom: | konajc vegan zaub mov-Ketoslim Moplab plaub hau |
| Qhov hnyav tag nrho | 270g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac(Hmoov Konjac), Dej |
| Cov Rog (%): | 0 |
| Nta: | gluten/rog/tsis muaj qab zib, cov roj calorie tsawg/fiber ntau |
| Kev Ua Haujlwm: | poob phaus, txo cov ntshav qab zib,cov noodles noj zaub mov |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub 3. OEM & ODM & OBM muaj 4. Cov qauv dawb 5. MOQ qis |
Lwm cov khoom xyaw: hmoov seaweed
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 17Kcal |
| Cov protein: | 0g |
| Cov rog: | 0 g |
| Carbohydrate: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •TXHAWB KEV NOJ MOV NOJ QAB NYOB ZOO -- Cov hauv paus Konjaccov khoom noj uas muaj fiber ntau, nws txhawb kom poob phaus zoo nrog cov khoom noj qab heev, uas tsuas yog 73kJ ib qho kev pab. Muaj nyob rau hauv cov duab plaub hau ib txwm muaj, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, thiab konjac mov, txhua tus tsis muaj suab thaj, gluten, thiab glucomannan nplua nuj.
- • Cov plaub hau plab uas muaj KONJAC-- Cov khoom noj tag nrho hauv paus Konjac Lub plab plaub hau yog ua los ntawm cov khoom xyaw tshwj xeeb hu ua tsob nroj Konjac, uas yog ib hom hauv Southeast Asia, thiab muajGlucomannan, ib qho fiber noj qab haus huv thiab yog ntuj tsim, uas yaj tau hauv dej uas pab zom zaub mov thiab poob phaus.
- • LWM YAM KEV SIB THOV ZOO TSHAJ PLAWS RAU COV PLAUB HAU-- Thaum muab sib xyaw nrog ib mus rau ob khob dej, Hairy belly tso cai rau koj txaus siab rau qhov saj zoo, lub lauj kaub kub konjac yog qhov kev xaiv zoo, thaum saib xyuas koj cov zaub mov noj. Cov fibers Konjac pom muaj nyob rau hauv txhua lub tais plaub hau muaj peev xwm zoo heev los nqus cov kua. Thaum cov fibers no kov dej thaum zom zaub mov, qhov no pab kom puv lub plab, tsim kom muaj kev xav ntawm kev puv thiab pab txhawb rau hauvpoob phaus.
A: Tsis yog. Cov hauv paus Konjac tsis tuaj yeem noj ncaj qha, tom qab ua tiav, nws yog cov carb tsawg.
Xyoo 2021 cov khoom tshiab noj qab haus huv konajc zaub mov nrov hotpot plaub hau plab konajc zaub mov vegan
1. Puas yog konjac noj tau zoo?
Konjac yam tsis muaj kev ua tiav yog lom, nws zoo noj tom qab sterilization.
2. Puas yog cov hauv paus konjac yog carb?
Tsis yog, nws muaj Glucan-mannan, hom fiber uas yaj tau hauv dej.




