Dry Straight pasta HALAL noodles Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Txog cov khoom no
Qhuav ncajpastayog ib homcov mov tam sim ntawd, qhov ntawd yooj yim heev,tub rogsiv los yog noj sab nraum zoov yog ob qho kev xaiv zoo tshaj plaws. 100 gram ib feem, kev xaiv zoo rau kev nqa mus ncig lossis nce roob. Ua ntej Christmas, peb xav kom koj siv cov noodles tshiab no nrog luv nqi. Ua los ntawm cov cag konjac, nws puv nrogcov khoom noj muaj fiber. Lub sijhawm ntev dua uas koj xav tias tshaib plab. Yeej tsis muaj qhov saj, koj tuaj yeem ntxiv cov khoom xyaw uas koj nyiam, yooj yim ua noj rau koj, ua kom npau lossis tsuas yog ua kom npau xwb.
YUAV UA LI CAS NOJ/SIV
1. Ntxiv cov tais diav uas siav lawm nrogmovrau hauv lub tais me me
2. Muab lub ntaub sov tso rau hauv thiab nchuav dej kub hauv chav rau hauv lub tais loj rau hauv lub tais me.
3. Muab lub tais me tso rau saum lub tais loj. Npog txhua yam nrog lub hau.
4. Tos li 15 feeb.
5. Tsuav yog cov pa tawm hauv lub tais, txaus siab rau koj lub viand!
Cov Khoom Piav Qhia
| Lub npe khoom: | Cov pasta qhuav ncaj |
| Qhov hnyav tag nrho rau cov noodles: | 100g |
| Cov Khoom Xyaw Tseem Ceeb: | Hmoov Konjac, hmoov txhuv nplej siab, dej, cov khoom noj khoom haus ntxiv |
| Lub neej txee | 18 lub hlis |
| Nta: | Tsis muaj Gluten / Tsis muaj rog / Keto phooj ywg |
| Kev Ua Haujlwm: | Yooj yim / Npaj noj |
| Daim Ntawv Pov Thawj: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ntim: | Hnab, Lub Thawv, Hnab Me Me, Ib Pob, Lub Tshuab Nqus Tsev |
| Peb Qhov Kev Pabcuam: | 1. Ib qho chaw nres tsheb xa khoom mus rau Tuam Tshoj2. Tshaj 10 xyoo kev paub3. OEM & ODM & OBM muaj4. Cov qauv dawb5. Tsawg MOQ |
Cov ntaub ntawv txog kev noj haus
| Zog: | 221Kcal |
| Cov protein: | 1.9g |
| Cov rog: | 0g |
| Carbohydrate: | 52.3g |
| Sodium: | 11mg |
VIDEO
Kawm ntxiv txog cov khoom Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab tsim khoom noj konjac nrog cov khoom siv kuaj zoo thiab lub zog ua haujlwm muaj zog. Nrog ntau yam, zoo, tus nqi tsim nyog thiab cov qauv tsim zoo nkauj, peb cov khoom siv dav dav hauv kev lag luam zaub mov thiab lwm yam lag luam.
Peb qhov zoo:
• Muaj 10+ xyoo kev paub txog kev lag luam;
• 6000+ square cog cheeb tsam;
• 5000+ tons txhua xyoo tso zis;
• 100+ tus neeg ua haujlwm;
• 40+ lub teb chaws xa tawm.
Lo lus nug: Cov noodles konjac puas phem rau koj?
Lus Teb: Tsis yog, nws muaj kev nyab xeeb rau koj noj.
Lus Nug: Vim li cas cov noodles konjac thiaj raug txwv?
Lus Teb: Nws raug txwv tsis pub siv hauv tebchaws Australia vim muaj kev pheej hmoo ntawm kev raug choke.
Lo lus nug: Puas yog nws zoo noj cov noodles konjac txhua hnub?
Teb: Yog tab sis tsis yog tas li.




